8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ ۱۹:۰۸:۲۱
کد مطلب:  1088802
مدیر کل آموزش و پرورش استان
حسین علیمرادی یک فرد نبود، یک تفکر بود که راه و رسم عاشقی و دلدادگی را ترسیم کرد/با توسعه مدارس شبانه روزی به دنبال کاهش آمار بازمانده از تحصیل و جذب حداکثری دانش‌آموزان در مناطق و روستاهای مختلف و دور افتاده هستیم.

رخشانی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جهادگر آسمانی حسین علیمرادی گفت: حسین علیمرادی یک فرد نبود، یک تفکر بود که راه و رسم عاشقی و دلدادگی را ترسیم کرد تا همگان بدانند که نوع دوستی و همراهی در هر جایی باشد معنا می‌یابد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی سیستان و بلوچستان حمیدرضا رخشانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جهادگر آسمانی حسین علیمرادی اظهار داشت: یاد و نام مرحوم علیمرادی در ذهن و نگاه مردم سیستان و بلوچستان و دشتیاری ماندگار خواهد بود.

رخشانی گفت : پرورش ، تربیت و رشد چنین جوان هایی در سرزمین ایران اسلامی موجب مباهات و افتخار این سامان است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان ادامه داد :حسین علیمرادی یک فرد نبود، یک تفکر بود که راه و رسم عاشقی و دلدادگی را ترسیم کرد تا همگان بدانند که نوع دوستی و همراهی در هر جایی باشد معنا می‌یابد.

رخشانی بیان کرد: علیمرادی با نامگذاری موسسه مردم نهاد دست یاری به دشتیاری در حقیقت تفکر عشق و مهرورزی را زنده کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود:درک و احساس و توجه به اهداف و آرمان‌های حسین علیمرادی و نهادینه کردن این حرکت خودجوش و مسیر تلاش و همت او بسیار مهم است.

حمید رضا رخشانی اظهار داشت : با تمام وجود قدردان احساس و تعلق خاطر علیمرادی به این سرزمین هستیم و تمام توان خود را برای ادامه راه  این عزیز به کار خواهیم بست.

وی گفت :امروز ششمین پروژه ساخته شده توسط موسسه دست یاری به دشتیاری و مشارکت منطقه آزاد چابهار افتتاح و۱۳ پروژه دیگر در حال ساخت می باشد.
حمید رضا رخشانی تصریح کرد :با توسعه مدارس شبانه روزی به دنبال کاهش آمار بازمانده از تحصیل و جذب حداکثری دانش‌آموزان در مناطق و روستاهای مختلف و دور افتاده هستیم.

 

به اشتراک بگذارید :