8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1087746
با تأکید وزیرآموزش‌وپرورش صورت گرفت؛
واریز 194 میلیارد ریال به‌حساب مدارس شبانه‌روزی هرمزگان

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان گفت: با تأکید وزیر آموزش‌وپرورش، مبلغ 194 میلیارد ریال از محل هدفمندی یارانه‌ها به‌حساب 220 مدرسه شبانه‌روزی هرمزگان واریز شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش،‌ موسی‌دادی زاده سرخائی ضمن قدردانی از وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: با پیگیری‌ها و بازدیدهای میدانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع و مدیرکل بودجه وزارت آموزش‌وپرورش از مدارس شبانه‌روزی استان هرمزگان، مبلغ 194 میلیارد ریال به‌حساب مدارس استان واریز شد.

وی افزود: این مبلغ از محل هدفمندی یارانه‌ها و در راستای تحقق عدالت آموزشی برای دانش آموزان 220 مدرسه شبانه‌روزی در مناطق کمتر توسعه‌یافته استان هرمزگان اختصاص‌یافته است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان بابیان اینکه 29 هزار و 500 دانش‌آموز در مقاطع متوسطه اول و دوم در مدارس شبانه‌روزی استان مشغول به تحصیل هستند، گفت: مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته و براساس جمعیت دانش‌آموزی و پراکندگی مدارس در شهرستان‌های مختلف استان، مبلغ50 الی240 میلیون تومان به مدارس شبانه‌روزی واریز شد که مدارس شبانه‌روزی می‌توانند در زمینه‌های مختلف رفاهی، غذایی، آموزشی و غیره از مبالغ واریزی برای دانش آموزان مدارس خود هزینه کنند.

دادی‌زاده بااشاره به رونداجرائی شدن و تخصیص این بودجه به مدارس شبانه‌روزی، گفت: مکاتبات متعددی با وزارت آموزش‌وپرورش انجام شد و بازدیدهای میدانی مختلفی تا دورترین روستاهای شبانه‌روزی بشاگرد از طرف نمایندگان وزارت آموزش‌وپرورش در شش‌ماهه گذشته صورت گرفته است.

به اشتراک بگذارید :