13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۱۵:۱۲:۴۲
کد مطلب:  1087669
مدیرکل آموزش و پرورش تهران در راهپیمایی یوم الله 22بهمن:
نسل جدید باید بدانند انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید به 41 سالگی رسیده است

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: آینده‌سازان مملکت باید انقلاب را مدیریت کنند و مبارزه را ادامه دهند. انتظار داریم نسل آینده مثل دانش‌آموزان دوران جنگ از این انقلاب دفاع کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ،عبدالرضا فولادوند با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ،درباره حضور دانش‌آموزان در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن اظهار کرد: حماسه بزرگ 22 بهمن را به همه تبریک می‌گویم. امروز، برگ زرینی است که در اوراق تاریخ انقلاب اسلامی ثبت می‌شود. نسل جدید که آینده‌سازان مملکت هستند باید بدانند انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید به 41 سالگی رسیده است.

وی ادامه داد: 41 سال است مردم با دشمنان انقلاب می‌جنگند تا انقلاب را زنده نگه دارند. امروز انقلاب را جهانی کرده‌ایم و ایران به‌عنوان قدرتی بین‌الملی مقابل قدرت‌های جهانی ایستاده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران خاطرنشان کرد: از این به بعد آینده‌سازان مملکت باید انقلاب را مدیریت کنند و مبارزه را ادامه دهند. انتظار داریم نسل آینده مثل دانش‌آموزان دوران جنگ از این انقلاب دفاع کنند.

فولادوند بیان کرد: 36 هزار دانش‌آموز شهید داشتیم، این اتفاق بزرگترین گواه و شاهدی است که نشان می‌دهد دانش‌آموزان در اوایل انقلاب و دفاع مقدس به وظیفه خود عمل کردند. انتظار داریم دانش‌آموزان مانند گذشتگان از این انقلاب دفاع کنند.

       همچنین عبدالرسول کریمی نیز در راهپیمایی ،درباره حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن اظهار کرد: خوشبختانه آموزش و پرورش در شهر تهران بیش از هشت غرفه دارد، این غرفه‌ها مربوط به مناطق، سازمان دانش‌آموزی و اداره بازنشستگی بوده و تعدادی از غرفه‌ها نیز مربوط به مدارس است که به‌صورت خودجوش اقدام به برپایی غرفه کرده‌اند.

وی ادامه داد: استقبال مردم از غرفه‌های آموزش و پرورش بسیار خوب بوده است. در این غرفه‌ها محصولات فرهنگی مانند پوستر و بروشور عرضه می‌کنیم که در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تهران خاطرنشان کرد: می‌خواهیم مردم حاضر در راهپیمایی 22 بهمن، تاریخ اوراق زرین انقلاب اسلامی را ورق بزنند و آگاهی و اطلاعات لازم را کسب کنند، به‌ویژه نوجوانان که نیاز دارند منشور انقلاب را به‌خوبی بدانند.

کریمی بیان کرد: امروز بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را به‌طور خاص در دستور کار قرار داده‌ایم تا دانش‌آموزان با بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب بیش از پیش آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :