22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ ۰۹:۵۵:۵۹
کد مطلب:  ebvb1zGz
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خبر داد:
پایان مسابقات فوتسال دانش آموزان دوره اول متوسطه پسران فارس با قهرمانی قائمیه

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: مسابقات فوتسال دانش آموزان دوره اول متوسطه پسران فارس با قهرمانی تیم قائمیه به پایان رسید.

به گزراش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، محمد جعفری با اعلام این خبر گفت: مسابقات فوتسال  دوره اول متوسطه پسران فارس ،  با حضور 21 تیم ، در مدت 4 روز و با میزبانی شایسته  اوز برگزار شد.

وی افزود : در فینال این مسابقات تیم قائمیه ، با  پیروزی 3 بر 2 و در ضربات پنالتی از سد تیم گله دار  عبور کرد  و به عنوان نخست این رقابت ها دست یافته و جواز حضور در مسابقات کشوری را کسب کرد و تیم گله دار نیز به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد.

جعفری گفت: در مسابقه رده بندی نیز تیم  ارسنجان توانست  با  نتیجه 1 بر صفر  بر تیم اوز  غلبه کرده و  به مقام سوم این دوره از رقابت ها دست یابد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس  همچنین به رقابت های  دانش آموزان دختر سراسر فارس اشاره کرد و گفت: مسابقات والیبال دانش آموزان دوره اول متوسطه دختران  فارس در سالن نرجس در حال انجام است .

وی از برتری تیم  والیبال دانش آموزان دختر  ناحیه یک لامرد- مرودشت- آباده- کازرون داراب ناحیه دو- ناحیه سه استهبان، در روز جمعه   بر حریفان خود خبر داد .

به اشتراک بگذارید :