10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ ۰۸:۵۰:۴۰
کد مطلب:  1086147
مدیر کل آموزَش و پرورش شهر تهران در جلسه ی ساماندهی آموزش و پرورش منطقه17:
در ساماندهی ،مدارس کم برخوردار باید مورد توجه خاص قرار گیرند

فولادوند: ساماندهی نیروها در تمامی حوزه ها و مقاطع براساس کیفیت آموزشی خواهد بود و ساماندهی نیروها براساس کمی و کیفی در مدارس می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران ،عبدالرضافولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران به همراه اعضای شورای معاونین اداره کل در سالن شهید شهیدان کربلایی  منطقه 17حضوریافت.

در ابتدا مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران از اقدامات و تلاش های صورت گرفته در منطقه۱۷ قدردانی نمود . وی با اشاره به ایجاد راهکار با توجه به شرایط آسیب های اجتماعی ،آموزش آسیب های اجتماعی را با رویکرد آموزشی و پرورشی و متناسب با سن دانش آموزان ضروری دانست.

مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران، آماده کردن فضاها برای ساخت و ساز مدارس جدید، توسعه هنرستان های تخصصی در منطقه و افزایش و دیدن و فضا سازی هنرستان هارا مورد توجه ویژه و تاکید خاص قرار داد.

فولادوند تاکید کرد : ساماندهی نیروها در تمامی حوزه ها و مقاطع براساس کیفیت آموزشی خواهد بود و ساماندهی نیروها براساس کمی و  کیفی در مدارس می باشد  و مدارس کم برخوردار باید مورد توجه خاص قرار گیرد و بهترین نیروهای آموزشی را برای این نوع مدارس در نظر بگیریم.

درادامه مدیر کل شهر تهران عنوان کرد: مسائل مالی مدارس باید دقیقا بررسی  و گزاش آن به مراجع ذی صلاح اعلام گردد .همچنین در کمیته ساماندهی در مورد وضعیت موجود نیروها اعم از آمار نیروهای ورودی ، خروجی و حق التدریس  بررسی لازم صورت گیرد.

فولادوند گفت : کمی و کاستی زیاد می باشد ولی با دقت و درایت و برنامه ریزی می شود بهترین برنامه ریزی را برای ساماندهی نیروها در سال تحصیلی 1400-1399داشته باشیم و کمبودها را با همدلی و همیاری جبران نمائیم.

در ادامه  نیکبخت مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به مدیرکل  آموزش و پرورش و همراهان و تبریک به جهت خلاقیت و حضور پرشور و موثر اعضای شورای معاونین اداره کل در مناطق ،اظهار داشت:این اقدام باعث کاهش فاصله بین ستاد وصف می گردد که با توجه به منویات رهبر عزیز انقلاب صورت گرفته باعث افزایش اعتماد عمومی خواهد شد .

نیکبخت ادامه داد:فرآیند بازدید میدانی از مدارس در پروژه مهر اقدامی بزرگ در منطقه بود که با همکاری مدیران مدارس باعث مهری ماندگار در منطقه شد ؛حضور در مدارس و گفتگوی صمیمانه ،نشست بانمایندگان دبیران ،روسای شورای دانش آموزی باعث ایجاد بانک اطلاعاتی قوی از نیروهای توانمند منطقه شده است.

 در ادامه هریک از اعضای شورای معاونین به ارایه گزارش فعالیتها واقدامات صورت گرفته پرداختند .

به اشتراک بگذارید :