10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۵:۴۶:۵۲
کد مطلب:  1084581
کریمی رئیس اداره استثنایی شهر تهران در مراسم افتتاحیه جشنواره ورزشی گفت:
حضور بیش از 1200 دانش آموز با نیاز ویژه شهر تهران در مسابقات ورزشی استانی با شعار"امید ، مهارت، نشاط"

.

شهناز کریمی در مراسم آئین افتتاحیه جشنواره مسابقات ورزشی استانی دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران گفت: بیش از 1200 دانش آموز با نیاز های ویژه در این مسابقات حضور دارند و با امید و نشاط برای کسب مهارت های فردی، اجتماعی و ورزشی به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران 21 بهمن ماه 1398 آئین افتتاحیه جشنواره ورزشی استانی دانش آموزان با نیازهای ویژه شهر تهران با حضور بیش از 1200 دانش آموز از 50 مدرسه استثنایی شهر تهران در سالن ورزشی میلاد دانشکده فنی حرفه ای دخترانه دکتر شریعتی برگزار شد.

در این مراسم عظیم عراقی معاون تشخیص،پیشگیری،پرورشی و تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ، فرجی مدیر امور فرهنگی و تربیت بدنی سازمان استثنایی ،شهناز کریمی رئیس اداره استثنایی، نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز ،مدیران،مربیان و دانش آموزان مدارس استثنایی شهر تهران حضور داشتند.

کریمی در ابتدای این مراسم ضمن تبریک ایام فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی(رحمه اله علیه) ،شهدای انقلاب و دفاع مقدس و دفاع حرم به ویژه شهید سردار سلیمانی ایجاد امید در محیطی شاد و روحیه ای با نشاط برای کسب مهارت های فردی،اجتماعی و وززشی را از اهداف این جشنواره برشمرد و گزارشی از روند برگزاری آن برای حضار ارائه کرد.

رئیس اداره استثنایی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: بیش از 1200 دانش آموز با نیاز ویژه از 50 مدرسه در گروه های مختلف معلولیتی و رشته های ورزشی ویژه این عزیزان از بهمن ماه آغاز و تا اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد علاوه بر برگزاری مسابقات ،با هماهنگی فدراسیون های ورزشی همایش هایی را جهت استعداد یابی دانش آموزان نیز در حال برگزاری است و تا پایان جشنواره هم ادامه خواهد داشت.

در این مراسم تعدادی از دانش آموزان منتخب ورزشی ضمن معرفی رشته های ورزشی خود به انجام برنامه های هنری و ورزشی پرداختند. در پایان ورزشکاران شرکت کننده در حضور مسئولین حاضر رژه رفتند.

به اشتراک بگذارید :