23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۳:۳۲:۰۱
کد مطلب:  1084029
در استان ایلام برگزار شد
گردهمایی مدیران و نماینده معلمان زن شهرستان ایلام با مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش و پرورش

گردهمایی مدیران و نماینده معلمان زن شهرستان ایلام با فرحناز مینائی پور مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، گردهمایی مدیران و نماینده معلمان زن  شهرستان ایلام با فرحناز مینائی پور مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای این گردهمایی رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام ضمن تبریک ایام الله مبارک دهه فجر گفت:با توجه به دو رویداد مهم پیش رو یکی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه و دوم برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتظار داریم که همه احاد جامعه و بخصوص همکاران فرهنگی  و دانش آموزان عزیز در این دو رویداد مهم شرکت حداکثری داشته باشند.

رستم زاد در ادامه ضمن تاکید بر توانمندی های بانوان در حوزه های مختلف افزود: تعهد اداری بانوان بسیار زیاد است و انتظار ما این است که بانوان بیشتر در حوزه اداری فعالیت کنند تا ما بتوانیم از توانایی های بانوان در قسمت اداری استفاده کنیم.

مدیر کل آموزش و پروش استان ایلام ادامه داد:سند تحول بنیادین آموزش و پرورش محور اصلی حرکت آموزش و پرورش است که در آن بر تربیت تمام ساحتی دانش آموزان تاکید شده است و لازم است در مدارس ما اجرایی گردد .

در ادامه این همایش فرحناز مینائی پور مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش و پروش ضمن اشاره به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشست سال دفاع مقدس گفت:زنان باید در عرصه های مختلف اجتماعی  مشارکت داشته باشند و  توانمندی های خود را  نشان دهند.

وی ضمن تاکید بر توانمندی سازی بانوان در همه حوزه های مختلف افزود: سطح مهارت های مدیریتی و شایستگی های  زنان در جامعه باید ارتقا پیدا کند و زنان باید در پست های مدیریتی  مسئولیت داشته باشند.

مینائی پور در پایان بیان کرد:زنان می توانند با توسعه مهارت های اجتماعی خود و تشویق خانواده خود به حضور در فعالیت های اجتماعی  در جامعه بسیار اثر گذار باشند .

در پایان این همایش نماینده معلمان چند مدرسه به بیان نظرات و چالش های پیش روی حوزه بانوان پرداختند.

به اشتراک بگذارید :