23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۳:۲۸:۳۰
کد مطلب:  1084008
باحضورمشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش انجام شد
افتتاح کلاس های درس تربیت بدنی درسازه مدرسه

باحضور رستم زاد مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام و فرحناز مینائی پور مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش کلاس های درس تربیت بدنی درسازه مدرسه در دبستان های تزکیه و شهید خدا مرادی افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ،باحضور رستم زاد مدیرکل  آموزش و پرورش استان ایلام و فرحناز مینائی پور مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش کلاس های درس تربیت بدنی درسازه مدرسه در دبستان های تزکیه و شهید خدا مرادی افتتاح شد.

در آیین افتتاحیه کلاس درسازه تربیت بدنی، فرحناز مینائی پور مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش‌وپرورش گفت:با توجه به این که دختران نسل امروز مادران آینده این مرز و بوم هستند توجه به تندرستی و سلامت آن ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد:خوشبختانه در حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت به این امر توجه شده است و در این خصوص کلاس در سازه های تربیت بدنی و سلامت با اولویت مدارس دخترانه دوره ابتدایی در حال ایجاد و ساخت می باشد که امروز در این دبستان ها کلاس های در سازه افتتاح گردید.

لازم به ذکر است این کلاس‌ها مطابق استانداردهای اعلام شده با تجهیزات سنگ نوردی، تشک‌های ژیمناستیک، طناب‌های آویزان و نردبان‌های صعودی برای ارتقاء مهارت‌های بنیادین حرکتی، در مدارس به ویژه مدارس ابتدایی دخترانه دوره اول که فضاهای کم استفاده دارند، چیده می‌شوند.

 

 
به اشتراک بگذارید :