25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۲۰:۴۲:۳۷
کد مطلب:  D5TCUehT
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان خبر داد:
بازنشستگی 2500 معلم در گیلان

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان از بازنشستگی 2 هزار و 500 معلم در سال‌های 95ـ94 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، حاجتی حضور فرهنگیان از نقاط مختلف گیلان در اجلاسیه فرهنگی نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان را از ویژگی‌های آن دانست و تصریح کرد: کتاب‌هایی با موضوع شهدا برای ارائه در نمایشگاه اجلاسیه فرهنگی کنگره مذکور جمع‌آوری شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان درباره کسب رتبه کنکور این نهاد افزود: سال گذشته رتبه ششم کنکور کشور را حفظ کردیم و آموزش و پرورش گیلان رتبه نخست طرح مهر را در سال 94 به دست آورد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 15 تا 20 درصد از محل فروش نفت و گاز متعلق به آموزش و پرورش گیلان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های ما ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش است.

حاجتی از بازنشستگی 2 هزار و 500 معلم در سال‌های 95ـ94 خبر داد و یادآور شد: امسال تاکنون جذب نیروی جدید نداشتیم.

این مسئول با اشاره به اینکه ساختمان آموزش و پرورش گیلان 97 سال قدمت دارد، گفت: این ساختمان نیاز به بازسازی دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان تصریح کرد: 100 میلیون تومان برای مطالعه طراحی ساختمان اداره کل آموزش پرورش گیلان در نظر گرفته شده اما ساخت آن 20 میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد که این امر با اعتبارات استانی کافی نیست.

وی در پایان از برگزاری همایش بزرگ آموزش و پرورش گیلان و تجلیل از فرهنگیان استان با حضور محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در دهکده ساحلی بندرانزلی خبر داد..

به اشتراک بگذارید :