21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۰۹:۱۵:۲۷
کد مطلب:  1082926
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران :
آیین گشایش مجتمع آموزشی رفاهی ترمه  کهریزک

 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از افتتاح مجتمع آموزشی رفاهی ترمه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در باقرشهر کهریزک خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اعلام این خبر گفت: مجتمع آموزشی رفاهی ترمه با زیربنای ۳ هزار و ۸۰۰ متر مربع در راستای توسعه مکان های آموزشی رفاهی فرهنگیان استان افتتاح گردید.

وی برنامه مولد سازی سرمایه ها را از اهداف اصلی این طرح دانست و افزود: استفاده حداکثری از امکانات و ظرفیت های موجود و بهره بری بیشتر منابع از دیگر اهداف افتتاح این گونه پروژه هاست.

بهارلو ادامه داد : مجتمع  آموزشی رفاهی ترمه با ۱۴ باب فضای تجاری، دوطبقه تالار با گنجایش ۱ هزار و ۴۰۰ نفر و پارکینگ هزار متری ، انبار، سردخانه و آشپزخانه آماده سرویس دهی به همکاران محترم فرهنگی در سطح استان می باشد.

این مقام مسوول با تاکید بر اینکه این پروژه در سال ۹۴ کلید خورده بود ، تصریح کرد : با تلاش همکاران گرامی در اداره تعاون و رفاه ، تدارکات و پشتیبانی و مدیریت آموزش و پرورش کهریزک موفق شدیم این مرکز را همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور مقام عالی وزارت و استاندار تهران اماده بهره برداری نماییم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان ، فراهم نمودن امکانات رفاهی مناسب جهت استفاده همکاران محترم فرهنگی را ضروری دانست و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در این راستا گام های ارزنده ای برداریم.

به اشتراک بگذارید :