10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۰۸:۱۱:۱۶
کد مطلب:  1082583
همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد:
تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از فرزندان و یادگاران شهدای گرانقدر

به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از یادگاران و فرزندان شهدای والامقام شاغل در اداره کل تقدیر کرد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش کردستا، معاون پرورشی و فرهنگی و رییس اداره امور شاهد و ایثارگران استان از فرزندان و یادگاران شهدای والامقام شاغل در اداره کل با اهدای لوح سپاس تجلیل شد .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ، گفت: همه ما باید حافظ خون شهداء و دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم .  

وی با بیان اینکه شهدای والای مقام با ایثارگری و اهدای جان خود که با ارزش ترین دارایی انسان است به مقام و فیض شهادت نائل شده اند، اظهار داشت: از خود گذشتگی و نثار جان، نهایت بخشندگی و مرحله ایثار است و شهدای عزیز و خانواده معظم آنان مصداق عینی ایثار هستند .

قربانی دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدای گرانقدر دانست و با ادای احترام به مقام والای شهیدان و خانواده های معظم آنان ، گفت: به سهم خود ضمن تکریم جایگاه فرزندان شهدا از زحمات شما قدردانی می کنم .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان هم چنین از اقدامات و پیگیری اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل در راستای پیگیری امورات مربوط به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و فرزندان آنان در مدارس قدردانی کرد .  

در ابتدای این مراسم صلاح الدین مفیدی رییس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان نیز یکی از ماموریت های این حوزه را خدمات رسانی به خانواده های معزز شهداء عنوان کرد و با بیان اینکه فرزندان و یادگاران شهدای والامقام مایه افتخار ما هستند، گفت: از برکت خون مقدس شهدا، امروز جامعه ما از امنیت بالایی برخوردار است و همه وظیفه داریم قدردان ایثارگری ، صبر و بردباری آنها باشیم .  

هم چنین در این مراسم فرزندان شهدای گرانقدر نیز به طرح نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و در پایان با اهدای لوح سپاس از آنان تجلیل شد.

گفتنی است یکی از برنامه های آموزش و پرورش کردستان و کمیته دانش آموزی و فرهنگیان در ایام الله دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی، دیدار با خانواده های معظم شهدای فرهنگی بود که در سطح شهرستانها و مناطق برگزار شد.  

  

به اشتراک بگذارید :