24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۴:۴۷:۴۷
کد مطلب:  1081921
در نهمین روز از دهه فجر و با حضور وزیرآموزش‌وپرورش صورت گرفت؛
بهره‌برداری از مجتمع خدماتی و رفاهی ترمه،کانون فاطمیه باقرشهر و دو باب مدرسه با 14 کلاس درس در کهریزک

در نهمین روز از دهه فجر انقلاب مجتمع خدماتی و رفاهی ترمه، کانون فاطمیه باقرشهر و دو باب مدرسه با 14 کلاس درس در کهریزک با حضور وزیرآموزش‌وپرورش به بهره‌برداری رسید و کاروان کمک‌های مدارس غیردولتی شهرستان‌های تهران به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، پیش از ظهر امروز در نهمین روز از دهه فجر چهل‌ویکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مجتمع خدماتی رفاهی ترمه در باقرشهر منطقه کهریزک با حضور محسن حاجی میرزایی به بهره‌برداری رسید.

مجتمع آموزشی، خدماتی و رفاهی باقرشهر

مجتمع آموزشی، خدماتی و رفاهی باقرشهر در زمینی به مساحت 1000 مترمربع و با زیربنای 2 هزار و ۸۰۰مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر ۶۱میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی احداث‌شده است. این مجتمع دارای دو سالن و تالار پذیرایی، مجتمع تجاری، سردخانه و آشپزخانه، انبار و پارکینگ است.

افتتاح مدرسه ۶ کلاسه موقوفه وحیدی مستوفی روستای اسماعیل‌آباد کهریزک

 مدرسه ۶ کلاسه موقوفه وحیدی مستوفی روستای اسماعیل‌آباد کهریزک در زمینی به مساحت ۱۰۰۰مترمربع به‌صورت مشارکتی و بااعتباری به میزان یک و نیم میلیارد تومان با حضور مدیرکل شهرستان‌های تهران افتتاح شد.

افتتاح سالن نمایش کانون فاطمیه باقرشهر

سالن نمایش کانون فاطمیه باقرشهر با هزینه‌ای بالغ‌بر ۷۰۰ میلیون تومان توسط خیر مدرسه‌ساز اولیائی شیرازی با زیربنای ۵۰۰مترمربع و مدرسه ۸ کلاسه حکیم نظامی گنجوی ازجمله طرح‌هایی بود که با حضور وزیرآموزش‌وپرورش در باقرشهر به بهره‌برداری رسید.

ارسال کاروان کمک‌های مدارس غیردولتی شهرستان‌های تهران به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان

کاروان کمک‌های مدارس غیردولتی شهرستان‌های استان تهران با اعتبار ۱ میلیارد و دویست میلیون تومان با حضور وزیر آموزش و پرورش که توسط مدارس غیردولتی شهرستان‌های استان تهران آماده شده است به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

به اشتراک بگذارید :