10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1081837
برگزاری مسابقه کتابخوانی " رنج و گنج " در مراکز یادگیری محلی استان

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان از برگزاری مسابقه کتابخوانی " رنج و گنج " در مراکز یادگیری محلی غیردولتی اندیشه نو تلاشگران نواحی 1 و 2 ارومیه بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «علی اکبر صمیمی» معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان در بازدید از این مسابقه که بمناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری گفت: سازمان نهضت سوادآموزی هر سال با هدف تحقق اهداف شعار طرح شده، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با شرکت سوادآموزان می کند.

وی ادامه داد: در این راستا امسال همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مسابقه کتاب خوانی "رنج و گنج" ویژه سواد آموزان دوره انتقال در حال برگزاری است.

صمیمی، فرهنگ سازی و کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از رونق تولید، تقویت روحیه خود باوری ملی ، تشویق مخاطبان و خانواده های آن ها به حمایت از رونق تولید و گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی را از  اهداف برگزاری این مسابقه دانست و تصریح کرد: برگزاری این گونه مسابقات زمینه تقویت نشاط فرهنگی در بین سوادآموزان و خانواده ها را فراهم می شود.

وی با اعلام اینکه سهمیه اختصاصی استان در این مسابقه 8 هزارو 875 نفر است، اظهار داشت: این مسابقه بطور همزمان در مناطق 24 گانه استان برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :