13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۳:۰۷:۵۲
کد مطلب:  1081288
برترین های علمی و فرهنگی منطقه ایلخچی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان تجلیل شدند

صبح امروز یکشنبه 20 بهمن ماه 98 با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در منطقه ایلخچی برترین های علمی و فرهنگی منطقه تجلیل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این آیین با بیان اینکه رسالت ما ادامه و ترویج راه شهدا و سلیمانی ها به نسل آینده است، با تبریک آغاز جشن های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده شعارهای انقلاب مسیر و سمت و سوی فرهنگی داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با اشاره بر این مهم که آن انقلاب هایی موفق بوده اند که به حوزه فرهنگ و تعلیم و تربیت بها داده اند، افزود: اصلی ترین عنصر که به ارتقا کشور کمک می کند منابع انسانی کارآمد می باشد که در آموزش و پرورش تربیت می شود.

وی تاکید کرد: اگر ما بخواهیم فردای روشنی در کشورمان داشته باشیم راهی جز توجه به دستگاه تعلیم و تربیت نخواهیم داشت.

پاشایی با یادآوری این مطلب که امروز دشمن دقیقا  جوانان، فرهنگ و آگاهی ما را هدف قرار داده است، گفت: اگر امروز  ما در مقابل استکبار ایستاده ایم در سایه نیروی جوان، باایمان و توانمند است و باید هر لحظه هوشیار باشیم.

گفتنی است مدیر کل آموزش و پرورش استان در این مراسم از فعالین علمی، پژوهشی حوزه تعلیم و تربیت منطقه ایلخچی تجلیل کرد و در ادامه از فضاهای آموزشی و پرورشی دبیرستان سالک ایلخچی بازدید نمود.

 

 

 

 

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :