10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۵:۱۰
کد مطلب:  1080922
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان:
دو هزار و 840 سوادآموز استان در مسابقه کتابخوانی شرکت کردند

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان از شرکت دو هزار و 840 سوادآموز دوره انتقال در مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان « رنج و گنج» به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رمضان یوسفی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان صبح امروز در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی این مسابقه در شهرستان سنندج گفت: محتوای مسابقه با محوریت شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام « رونق تولید» نام گذاری شده، طراحی و همزمان با سراسر استان این آزمون امروز راس ساعت 10 صبح برگزار شد.

یوسفی خاطرنشان کرد: نهضت سواد آموزی به عنوان یک سازمان فرهنگی در رسالت و سیاست های خود با هدف توسعه و تقویت فرهنگ عمومی جامعه و ارتقای سطح آگاهی های سوادآموزان، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تقویت روحیه خود باوری و مشارکت در بین مخاطبین و تشویق آنان و خانواده هایشان به حمایت از رونق تولید این مسابقه را برگزار می کند.  

در مقدمه این کتاب آمده است:

سال 1398 از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) "رونق تولید" نام گذاری شده است. هدف از این نام گذاری، آمادگی برای حل مشکلات اقتصادی و مقابله با تحریم های ظالمانه ای است که از سوی دشمنان بر کشور تحمیل شده است. با رونق تولید می توان بیکاری، گرانی و رکود در تولید را کنترل کرد.

در این راستا سازمان نهضت سوادآموزی برای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی کتابی را با عنوان "رنج و گنج" با موضوع رونق تولید در قالب چند داستان زیبا تهیه و تدوین کرده است.

امید است با مطالعه دقیق و به کارگیری نکته ها و رعایت پیام های آن با کار مجاهدانه و تلاش های مضاعف در رونق یافتن تولید ملی سهیم باشیم و تحریم های ظالمانه را بی اثر کنیم.

به اشتراک بگذارید :