21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۱۰:۵۰:۲۱
کد مطلب:  1080721
دربازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس فشافویه؛
در التهابات فعلی جامعه مشکل اشتغال بسیار چشمگیر است

وزیر آموزش و پرورش که برای اجرایی آیین خشت‌گذاری مدرسه شهید سردار سلیمانی به فشافویه رفته بود با حضور سرزده در مدارس این منطقه با دانش آموزان و معلمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در این بازدید پس از شنیدن مشکلات و مسائل دانش آموزان اظهار داشت: چیزی که نیاز جامعه است و باید به مرحله اجرا دربیاید اینست که دانش‌آموزان ما در کنا درس حداقل یک مهارت مفید اجرایی وعملی وتوان ساختن و کار کردن داشته باشند تا آینده‌ای روشن‌تر پیش‌رویمان باشد.

وی با اشاره به اینکه این مهارت‌ها موجب ایجاد  اعتماد به نفس بیشتر می‌شود  که خود مقدمه فعالیت در جامعه  به عنوان شهروند توانمند می‌شود گفت: در التهابات فعلی جامعه مشکل اشتغال بسیار چشمگیر است و این مطلب نیازمند بالا بردن ظرفیتها است.

مقام عالی وزارت در پاسخ به سوال دانش‌آموزان درخصوص کمبود امکانات تاکید کرد:  ما به دنبال عدالت آموزشی هستیم  و در این راستا نیاز است با استفاده درست ازامکانات موجود، ظرفیت‌های علمی و عملی دانش‌آموزان تقویت شود تا به این مهم دست یابیم.

به اشتراک بگذارید :