15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۲:۲۷:۴۸
کد مطلب:  ve8Lm7CD
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین:
گسترش مدارس غیردولتی در استان 10درصد رشد داشته است

به مناسبت روز شوراها ، نشست صمیمانه مدیرکل آموزش و پرورش قزوین و همراهان با رییس و اعضای شورای شهر قزوین انجام شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در نشست صمیمانه با رییس و اعضاء شورای شهر قزوین گفت: تعداد زیادی از اعضای شورای شهر از فرهنگیان هستند، انتظار بنده از مجموعه دستگاه ها این است که در خدمت آموزش و پرورش باشند.

وی افزود: باید اولویت اول استان نگاه فرهنگی به آموزش و پرورش باشد، زمانی که هم اولیاء و هم دستگاه های دولتی در خدمت دانش آموزان باشند و در کنار مدیران قرار بگیرند توفیقات زیادی در حوزه تعلیم و تربیت به دست می آید.

سالار قاسمی اضافه کرد: در عرصه های آموزش و پرورش اتفاقات خوبی افتاده است ولی کافی نیست، باید تلاش بیشتری صورت گیرد، بایستی مدارس نمونه در استان داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین خاطر نشان کرد: گسترش مدارس غیردولتی در استان 10 درصد رشد داشته است و در بخش خصوصی مشارکت خوبی داشته ایم.

ایشان در ادامه گفت: یکی دیگر از موفقیت های آموزش و پرورش استان، درمانگاه فرهنگیان است که در شرایط خوبی در حال تجهیز است و از شورا می خواهیم ما را در این زمینه یاری نمایند.

" تعامل با آموزش و پرورش از اهداف اصلی شورا می باشد"

فصیحی رامندی رییس شورای شهر قزوین نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از حسن نظر مدیرکل آموزش و پرورش به مجموعه شورا، اظهار کرد: نگاه مجموعه همکاران شورای شهر به آموزش و پرورش به همانند نگاه به اعضای یک خانواده است.

وی با اشاره به هفته گرامیداشت مقام معلم افزود: باید در این هفته معلمان عزیز را تکریم کنیم و هر آنچه که در توان داریم در خصوص تکریم از مقام شامخ معلم انجام خواهیم داد، دستگاه آموزش و پرورش یک دستگاه انسان ساز است، اگر در تربیت و پرورش بچه ها درست عمل کنیم، جامعه ای خوب و با نشاط خواهیم داشت.

رییس شورای شهر قزوین خاطر نشان کرد: تعامل با آموزش و پرورش از اهداف اصلی شورا می باشد، خوشحالیم که آموزش و پرورش در بخشهای مختلف به پیشرفت هایی دست پیدا کرده است.

فصیحی رامندی تصریح کرد: اعتقادات مذهبی خانواده ها نقش بسیار مهمی در رشد تعالی فرزندان جامعه دارد، بایستی آموزه های دینی را در فرزندانمان تقویت کنیم.

به اشتراک بگذارید :