10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ ۱۳:۳۶:۴۸
کد مطلب:  1079120
محمدی در همایش یاوران انقلاب:
بیانیه گام دوم انقلاب باید برای نسل جوان تبیین شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری، آینده این کشور را ترسیم و تضمین می کند و باید برای نسل جوان تبیین شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، همایش استانی یاوران انقلاب صبح امروز با حضور مسئولان استان در محل سالن شهید رجائی ارومیه برگزار شد.

ابراهیم محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم اظهار داشت: ۲۲۰هزار شهید تقدیم ریشه دار شدن انقلاب اسلامی ایران شده است.

محمدی خاطر نشان کرد: امروز در حالی چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن میگیریم که رتبه شش عرصه نظامی،  رتبه چهارم تولید علم و رتبه دوم نانوفناوری در جهان را داریم.

وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری، آینده این کشور را ترسیم و تضمین می کند؛ افزود: باید پیام بیانیه گام دوم انقلاب برای نسل جوان تبیین شود.

وی با تاکید بر اینکه باور به نیروی جوان کشور باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد؛ گفت: سربلندی ایران اسلامی در گرو اعتماد به نفس و تکیه بر قدرت معنوی نیروی جوان و آینده ساز است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان کرد: دشمن امروز با پروژه نفوذ و هجمه های فرهنگی، اعتقادات جوانان ما را هدف قرار داده است.

قدرت اله قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان نیز با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک جریان اجتماعی کلان در این کشور را در پی داشت؛ ادامه داد: همدلی، وحدت و همراهی رمز موفقیت انقلاب اسلامی ایران بود.

وی عدالت، اخلاق و انسانیت را رهاوردهای انقلاب اسلامی برای همه نسل دانست و گفت: یاور انقلاب باید در خودسازی پیشرو باشد.

این مقام مسئول بیان کرد: قدردانی از نعمت انقلاب اسلامی یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای یاوران انقلاب است و امید به زندگی از ویژگی های شاخص یاوران انقلاب است.

گفتنی است در این مراسم اعضای گروههای پیشتازان سازمان دانش آموزی به اجرای برنامه های ویژه اردویی و اجرای سروردهای دسته جمعی پرداختند.

به اشتراک بگذارید :