10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ ۱۳:۱۰:۳۳
کد مطلب:  1079021
فجر41،
مدرسه 6 کلاسه روستایی آذربایجان شرقی در شهرستان شبستر به بهره برداری رسید

مدرسه 6 کلاسه جلوسی شبستر استان آذربایجان شرقی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در قالب اوراق اسناد خزانه اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از شبستر؛ امام جمعه شبستر در آئین افتتاح مدرسه جلوسی شبستر با اشاره به اهمیت علم آموزی در جامعه بیان کرد: یکی از وظایفی که قانون برای نظام اسلامی تعریف کرده آموزش عمومی اعضای کل جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده مدرسه را منشأ توسعه و پیشرفت کشور دانست و عنوان کرد: ترویج و توسعه علم در جامعه بوسیله مدارس انجام می پذیرد و بنابراین در جامعه باید به  امر احداث و توسعه مدارس توجه ویژه شود تا دانش آموزان ما در مکانهای تازه و مناسب به امر تحصیل علم بپردازند.

مدیر آموزش و پرورش شبستر هم در این مراسم گفت: مدرسه جلوسی شبستر در زمینی به مساحت 700 متر مربع و در دو طبقه احداث گردیده است.

ابوالفضل اکرمی افزود: این مدرسه با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال در قالب اوراق اسناد خزانه اسلامی و در مدت زمان یک سال تخریب و مجددا بازسازی شده است.

اکرمی عدالت آموزشی و توزیع یکسان امکانات در مدارس منطقه را از برنامه های اصلی آموزش و پرورش منطقه عنوان کرد و ادامه داد: به جهت تراکم زیاد دانش آموزان و کمبود فضای آموزشی در شهر شبستر سعی کرده ایم بیشتر توجه خود را در راستای حل این مشکل در این شهر معطوف کنیم.

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :