7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ ۱۲:۲۲:۰۰
کد مطلب:  1078798
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان :
حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و انتخابات منافع ملی را تقویت می کند

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را باعث تقویت منافع ملی کشور عنوان کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان رشید قربانی در نشست شورای معاونین اداره کل با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 98 را روزی با اهمیت دانست و گفت: فرهنگیان و دانش آموزان استان کردستان نیز همگام با سایر اقشار مردم همیشه در صحنه در این راهپیمایی، حضوری گسترده خواهند داشت .

وی یکی از برنامه های محوری کمیته دانش آموزی و فرهنگیان و آموزش و پرورش استان در ایام الله دهه مبارک فجر را برگزاری گفتمانهای انقلاب اسلامی در مدارس عنوان کرد و گفت: این برنامه با هدف روشنگری و تبیین ریشه های شکل گیری و پیروزی انقلاب و تشریح دستاوردهای نظام اسلامی با حضور اساتید امر برگزار می شود.

قربانی با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور حداکثری مردم در این رویداد تاثیر گذار را مهم دانست و با تاکید بر ضرورت ایجاد زمینه برای حضور گسترده مردم در این عرصه سرنوشت ساز  گفت: هر کس باید به سهم خود در این راستا تلاش کند تا انتخابات با شکوه و حضور حداکثری مردم برگزار شود .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در پایان بر استفاده بهینه از منابع مالی موجود و صرفه جویی در هزینه ها تاکید کرد و خواستار مدیریت امور شد .     

به اشتراک بگذارید :