22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۱:۴۶:۰۲
کد مطلب:  II7uImhh
مدیر آموزش و پرورش دماوند:
پروژه‌های ملی و خیرساز مدارس در دماوند 40 درصد پیشرفت داشته است

مدیر آموزش و پرورش دماوند از پیشرفت 40 درصدی پروژه‌های ملی و خیرساز مدارس این شهرستان خبر داده و گفت: دو مدرسه خیرساز تا مهرماه امسال بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد مشهدی‌عباسی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند با اشاره به اتمام پروژه‌های ملی در خصوص احداث مدارس در دماوند گفت: با توجه به اعتبار ملی كه به امر مدرسه‌سازی به دماوند اختصاص داده شده است و پیگیری‌های صورت گرفته تا مهرماه دو مدرسه به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی افزود: دو مدرسه ولی‌عصر (عج) جیلارد و مهك گیلاوند هریك با اختصاص 2 میلیارد تومان در حال اتمام هستند.

مدیر آموزش و پرورش دماوند با اشاره به پیشرفت احداث دو مدرسه در این شهرستان ادامه داد: خوشبختانه دو مدرسه تاكنون 40 درصد پیشرفت داشته‌اند و تا مهرماه نیز افتتاح خواهند شد.

مشهدی‌عباسی اظهار داشت: با توجه به لزوم تخریب و بازسازی دو مدرسه شهید بنت‌الهدی و شهید كاظمی، اگر مدارس زودتر به آموزش و پرورش شهرستان دماوند تحویل داده شوند، اقدامات فوری‌تری را در این خصوص انجام خواهیم داد.

این مقام مسئول با اشاره به احداث یك مدرسه استثنایی دخترانه در این شهرستان تصریح كرد: با كمك و همیاری خیر مدرسه‌ساز سعید درویشیان مدرسه خیرساز استثنایی دخترانه این شهرستان نیز تا مهرماه افتتاح خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش دماوند در ادامه با اشاره به این که مدرسه‌ خیرساز استثنایی دخترانه این شهرستان با مبلغی بالغ‌بر 700 میلیون تومان احداث می‌شود، افزود: خوشبختانه خیران مدرسه‌ساز در شهرستان دماوند به صورت قوی و مستحكم یاری‌دهنده و ایجادكننده فضاهای تعلیم و تربیت در كنار آموزش و پرورش هستند.

وی همچنین در پایان خاطر نشان کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در شهرستان دماوند شاهد افتتاح سه مدرسه خواهیم بود كه در این راستا، دو مدرسه كه جزو پروژه‌های ملی و یك مدرسه خیرساز استثنایی هستند، فضای آموزشی مطلوبی را در این شهرستان رقم خواهند زد.

به اشتراک بگذارید :