18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۱:۵۶:۱۹
کد مطلب:  SZc8yHEa
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور:
برای ایرانیان خارج از کشور هم مدرسه می سازیم

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت: برای ایرانیان خارج از کشور هم مدرسه احداث می کنیم که حرکت های بزرگ و فراگیری صورت گرفته و دنیا باید در برابر آن سر تعظیم فرو آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، محمدرضا حافظی در هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آمل با بیان اینکه کار خیر معامله با خدا است و آثار آن در زندگی انسان مشخص می شود، افزود:. 18 سال از آغاز این حرکت بزرگ فرهنگی خیرین مدرسه ساز می گذرد. هسته مرکزی در مشهد پایه ریزی شد که در اولین سال 16 میلیارد تومان جمع آوری شد و سال بعد به 40 میلیارد و هر سال افزایش پیدا کرد. سال گذشته نیز به دیدار رهبری رسیدم و گزارشی ارائه دادم که رهبری فرمودند جامعه خیرین مدرسه ساز پدیده مبارکی است.

وی خاطرنشان کرد: برای ایرانیان خارج از کشور هم مدرسه احداث می کنیم که حرکت های بزرگ و فراگیری صورت گرفته و دنیا باید در برابر آن سر تعظیم فرو آورد.

شايان ذكر است، هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز آمل با حضور رییس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، امام جمعه دابو و دشت سر، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی، مدیر و معاونین آموزش و پرورش آمل و خیرین مدرسه ساز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :