10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ ۱۰:۵۹:۵۹
کد مطلب:  1078534
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت:
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از نمایشگاه « مدرسه انقلاب » دبیرستان دخترانه شاهد هادی یاسینی سنندج

همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با حضور در دبیرستان دخترانه شاهد شهیده شهلا هادی یاسینی ناحیه دو سنندج از نمایشگاه مدرسه انقلاب این آموزشگاه و کلاس های درس بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان صبح امروز و همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به همراه روسای ادارات شاهد و امور ایثارگران واطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل ضمن بازدید از دبیرستان دخترانه شاهد شهیده شهیلا هادی یاسینی ناحیه دو سنندج، از نمایشگاه مدرسه انقلاب این آموزشگاه دیدن کرد.

در این بازدید مدیر کل آموزش و پرورش کردستان ابتدا از نمایشگاه مدرسه انقلاب آموزشگاه بازدید و یکی از دانش آموزان این مدرسه به تشریح غرفه های نمایشگاه و اهداف برپایی آن  پرداخت .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در ادامه از تعدادی از کلاس های درس مدرسه  بازدید و ضمن بررسی وضعیت آموزشی و پرورشی دانش آموزان با معلمان و دانش آموزان گفتگو کرد .

وی در پایان از زحمات مدیر، عوامل آموزشی، معلمان و کلیه دست اندرکاران آموزشگاه در پیگیری مسائل آموزشی و پرورشی تشکر  و روند امور مدرسه را مثبت ارزیابی کرد و برپایی  نمایشگاه انقلاب را برای روشنگری و آگاهی بخشی به دانش آموزان در خصوص بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی موثر دانست.

به گفته مسئولین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کردستان همزمان با دهه مبارک فجر، نمایشگاه هایی با عنوان مدرسه انقلاب در استان دایر شده است .

به اشتراک بگذارید :