23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۱:۱۳:۳۳
کد مطلب:  xVWDdqqA
مدیر آموزش و پرورش ورامین در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه منطقه خیر آباد:
شهید مطهری مظهر علم، اندیشه وکمال بود

مدیر آموزش و پرورش ورامین برنامه های سی و دومین یادواره استاد شهید مرتضی مطهری در نماز جمعه منطقه خیر آباد تشریح کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مجید تاجیک، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین که به مناسبت آغاز هفته معلم  به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه منطقه خیر آباد سخن می گفت با اشاره به سالروز شهادت استاد مرتضی  مطهری و تبریک هفته معلم  در بخش اول سخنان خود اظهار داشت:  استاد شهید مرتضی مطهری مظهر علم و اندیشه و کمال بود.

وی افزود: امروز ما فرهنگیان وظیفه داریم تا با تبیین منزلت و جایگاه اندیشه استاد شهید مرتضی مطهری نسل جوان را با اندیشه های این بزرگوار آشنا سازیم.

تاجیک، با اشاره به بازدید از نمایشگاه دستاوردهای هنرستانهای شهرستان به ویژه مدارس منطقه خیر آباد  در مکان امام زاده طاهر خیر آباد ادامه داد: باید فرصت ها را در اختیار نسل جوان قرار دهیم چرا آینده به دست آنان است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: انشا الله در چند روز آینده شاهد افتتاح دو آموزشگاه خیری در منطقه خیر آباد و قوینک زهری خواهیم بود وی همچنین ازمراسم کلنگ زنی مدرسه ای با نام  فر هنگیان  در هفته آینده خبر داد.

رئیس ستاد بزرگداشت مقام معلم شهرستان ورامین در خصوص برنامه های هفته ی معلم و برخی از برنامه های این هفته گفت: نواختن زنگ سپاس از معلم  درکلیه مدارس ورامین، همایش تجلیل از 3 معلم استانی و 12 معلم نمونه  منطقه ای، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، نصب بنرهای تبریک و اطلاع رسانی در سطح شهرستان،  تجلیل از 22 خانواده معظم شهدای فر هنگی، اعزام معلمین نمونه جهت دیدار با مقام معظم رهبری و حضور معلمان نمونه استانی  در همایش سی و دومین یادوارۀ بزرگداشت مقام معلم، برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان فرهنگی، حضور فرهنگیان و دانش آموزان در نماز جمعه، برگزاری محفل انس با قرآن کریم، حضور اعضای شورای آموزش و پرورش در مدرسه ها ، ارسال پیامک تبریک برای همکاران فرهنگی، برگزاری مسابقات ورزشی، مقاله نویسی و... از جمله برنامه های در نظر گرفته  در هفته معلم برشمرد.

تاجیک در پایان از زحمات ستاد نماز جمعه منطقه خیر آباد تقدیر و تشکر نموده و از تلاش، همت و کوشش همۀ فرهنگیان شهرستان ورامین صمیمانه قدردانی و تشکرکرد.

گفتنی است در این مراسم علاوه برحضور جمعی از  مسئولین شهرستان اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش و مدیران مدارس منطقه خیر آباد نیز حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :