13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ ۱۷:۳۴:۱۳
کد مطلب:  1076995
با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی انجام پذیرفت؛
تجلیل از 170 دانش آموز و فرهنگی حافظ و فعال قرآن کریم

بمناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب و طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولین، از 170 دانش آموز و فرهنگی حافظ قرآن کریم در تالار معلم تبریز تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، صبح امروز  حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم تجلیل از حافظان قرآن کریم گفت: تلاش های شایان توجهی در حوزه قرآنی انجام شده اما کافی نیست.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی ادامه داد: مدارس؛ ادارات، کوچه ها و بازار و ... باید قرآنی و معنوی باشد چرا که رویکرد قرآنی میهن  از برکات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

در همایش بزرگ تجلیل از حافظین قرآن نواحی پنجگانه تبریز که با مشارکت اداره کل آموزش وپرورش  و موسسه مهد قرآن استان برگزار شد از ۹۱ حافظ سه جز تا کل قرآن دانش آموز و ۷۷ حافظ قرآن غیر دانش آموز که در طول یکسال گذشته موفق به قبولی در آزمون های تخصصی مربوطه شده اند با اهدای ۲ لوح تقدیر با امضای نماینده ولی فقیه در استان و مدیر کل آموزش وپرورش استان و هدیه نقدی به ارزش یک میلیون ریال تا ده میلیون ریال تجلیل به عمل آمد.

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :