23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ ۱۳:۰۴:۵۳
کد مطلب:  1076767
کهکیلویه و بریراحمد
بازدید مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش از مدارس مجری طرح حامی در گچساران

با حضور مینایی پور مشاور امور زنان مقام عالی وزارت جلسه هم اندیشی با مدیران و همچنین بازدید از مدارس مجری طرح حامی در گچساران صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گچساران، در شانزدهمین روز از بهمن ماه 1398 جلسه هم اندیشی طرح حامی با حضور  مینایی پور مشاور مقام عالی وزارت ، بدر و قربانی مهر از وزارت آموزش و پرورش و  حسینی مشاور امور زنان  اداره کل درجمع مدیران طرح حامی حمایت دهنده و حمایت گیرنده در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان گچساران برگزار گردید.

ایوب مقیمی مدیر آموزش و پرورش پس از بیان خیر مقدم و تبریک ایام مبارک دهه ی فجر و گرامیداشت یاد و خاطره ی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، از اجرای طرح حامی در مدارس شهرستان گچساران سخن گفت.

وی گفت : در کنار حمایت های آموزشی ، ورزشی ، علمی وفرهنگی ،بیش از ۱۰۰ میلیون تومان کمک های نقدی نیز از سوی مدارس برخوردار به مدارس کم برخوردار پرداخت شده است.

 مینایی پور در خصوص طرح های حوزه زنان  بخصوص طرح مهارت گفتگو و طرح حامی صحبت نموده و خواهان ادامه طرح ها شدند.

همچنین قربانی مهر در خصوص جذب کمک از ارگانها و نهاد های دیگر براساس ماده 172 قانون مالیات  در طرح حامی و مشارکت بیشتر خیرین در این طرح سخن گفت.

 

وی بر اجرای برون استانی طرح حامی تاکید کرد و  خواهان ثبت تمامی حمایت ها  در دفاتر انجمن اولیا و مربیان مدارس شده و از گزارشات و برنامه های شهرستان گچساران در حوزه بانوان نیز ابراز رضایت نمود.

مطهره منزه کارشناس امور بانوان شهرستان گچساران اهم برنامه های حوزه بانوان را بطور خلاصه بیان نمود و گزارش عملکرد مدیران مدارس را بصورت مستند ارائه کرد.

پس از اتمام جلسه ی هم اندیشی، ناظران استانی و شهرستان از دبستان زینبیه شهرستان گچساران که به عنوان مدرسه مقصد از طرف حامی خود دبستان آسیه مورد حمایت قرار گرفته بود بازدید کردند و در کنار بازدید از فعالیت های انجام شده در خصوص طرح حامی ،برنامه ها و فعالیت های در حال اجرای دهه فجر دانش آموزان نیز مورد بازدید قرار گرفت.

 

خیر مقدم و استقبال، قرائت قرآن، اجرای سرود، نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان ، مزین کردن کلاس درس با نام سردار شهید قاسم سلیمانی واهداء هدایایی از طرف مدیر مدرسه حامی  به دانش آموزان مدرسه زینبیه فعالیت های انجام شده در این آموزشگاه بود که مورد بازدید قرار گرفت.

 

ناظران از اجرای برنامه های شهرستان گچساران ابراز رضایت کردند .

به اشتراک بگذارید :