14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۵:۱۳:۳۵
کد مطلب:  1075247
ستاد هماهنگی دهمین انتخابات مجلس دانش آموزی استان؛
طاهر علمی: انتخابات مجلس دانش آموزی آذربایجان شرقی دراسفند ماه برگزار خواهد شد

ستاد استانی هماهنگی دهمین انتخابات مجلس دانش آموزی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی دستگاه تعلیم و تربیت استان با شعار شورای دانش آموزی طلایه داران گام دوم انقلاب هستند؛ با محوریت انتخاب دانش آموزان متعهد، مومن و انقلابی در دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمو می اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ ظهر امروز طاهر علمی در جلسه  ستاد استانی دهمین انتخابات مجلس دانش آموزی ضمن اشاره به استقبال بالای دانش آموزی در سطح استان گفت: نقش سازنده شوراهای دانش آموزی در فرایند تصمیم سازی های کلان و عملیاتی کشور بسیار بالا و قابل تحسین است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی؛ بیان کرد: از آنجا که جمعیت دانش‌آموزی بیشترین سهم در جامعه را دارند، با طرح مستقیم مسائل و مشکلات شهروندان که دانش‌آموزان هم جزیی از آن هستند با مسوولان استان در راستای رفع مسائل در ارتباط باشند و با نگاه جوان و ایده‌های خلاقانه خود به مسوولان در بهبود وضعیت جامعه کمک کنند.

وی در ادامه با اشاره نقش اساسی حیات طیبه در سند تحول بنیادین افزود: فعالیت‌های اجتماعی در راستای توسعه و افزایش توانمندی‌ها وظرفیت اجتماعی دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخورداراست به طوریکه آنان را از نگاه فردگرایانه دور و توجه آنان را به جمع گرایی و توجه به نیازهای اجتماع سوق می‌دهد.

علمی در ادامه با اشاره به اهمیت گزینش و بررسی مدارک کاندیداهای استانی ابراز داشت: دانش آموزان منتخب نقش عمده ای را در تحقق هدفهای تعلیم و تربیت ایفا کرده و آنان در سطح شهرستانها و مناطق بعنوان مشاوران مدیران آموزش و پرورش و در استانها بعنوان مشاوران مدیر کل آموزش و پرورش استان طرح و پیشنهادهای لازم ارایه خواهند کرد.

در ادامه صمد علیزاده؛ رئیس سازمان دانش آموزی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه 22 نفر از بین کاندیداهای پسر  و دختر به عنوان اعضای شورای دانش آموزی استان و شش نفر به عنوان اعضای مجلس دانش آموزی انتخاب خواهند شد گفت: در مجموع 3 دختر، 3 پسر به مجلس دانش آموزی می روند./خاک زاده

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

 

به اشتراک بگذارید :