24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۵:۱۶:۵۴
کد مطلب:  1075243
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب شهریار:
با انتخاب‌های درست مسیر زندگی خود را به خوبی ترسیم کنید

مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب شهرستان شهریاربا حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل و شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سالن ورزشی باغستان شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در این مراسم محمد صیدلو مدیر کل شهرستان‌های استان تهران در سخنانی با گرامیداشت ایام دهه فجر و یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: امروز به عنوان فردی که در این شهرستان به دنیا آمده‌ام و در مدارس آن درس خوانده و تدریس کرده‌ام افتخار می‌کنم که در جمع شما هستم.

وی گفت: کار خوب تیمی هماهنگ و منظم شما همراه با لذت و احساس نشاط صحنه‌هایی زیبا خلق می‌کند که ما از دیدن آن‌ها لذت می‌بریم، شما با اجرای مانورهای هماهنگ و تمرین به عنوان جزئی از یک کل وقتی کار خود را درست انجام می‌دهید، در کنار دیگران زندگی کردن را تمرین می‌کنید؛ اگر جامعه را به عنوان کل در نظر بگیریم و هر فرد به عنوان جزء سعی کند کار خود را درست انجام دهد جامعه رو به پیشرفت و بهبودی خواهد رفت.

مدیر کل آموزش پرورش شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: پس از گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با نگاه به بیانیه گام دوم رهبر معظم کشور اسلامی، چشم‌انداز 40 سال پیش رو مثبت و رو به پیشرفت خواهدبود که از 40 سال گذشته انقلاب و تجربیات آن باید به عنوان چراغی برای  آینده استفاده کنید، زیرا آینده در دست شماست و این شما هستید که در نقش‌های مختلف اجتماعی ایفای مسئولیت خواهید کرد.

وی در دامه با اشاره به امواج توفنده اطلاعات در عصر حاضر از دانش‌آموزان خواست از لحظات زندگی خود به خوبی و درستی استفاده کرده و مراقب باشند با انتخاب‌های نادرست زندگی خود را دچار چالش نکنند.

به اشتراک بگذارید :