10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۳:۴۵:۴۸
کد مطلب:  1074821
فجر41؛
پروژه های ورزشی و عمرانی آموزش و پرورش شهرستان مرند افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، سالن‌های ورزشی ژیمناستیک و شطرنج و بهسازی سلف سرویس هنرستان شبانه‌روزی امام‌حسین شهرستان مرند، با هزینه کرد یک میلیارد و 500 میلیون ریالی با حضور مسئولین شهرستانی و استانی افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، اباذر کاظمی در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی هنرستان امام حسین(ع) مرند اظهار کرد: " سالن ژیمناستیک در مساحت ۲۰۰ مترمربع و کلاس شطرنج نیز با ظرفیت استفاده ۵۰ نفر با مجموعاً با هزینه‌کردی افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اجرا شده است".

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند با اشاره به کسب مقام‌های برتر دانش آموزان مرندی در رشته های مختلف ورزشی اظهار کرد: " ایجاد سالن های فوق در راستای استفاده بیشتر دانش آموزان از امکانات ورزشی و شکوفایی استعدادهای آنها انجام شده است. "

معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی با بیان اینکه نیاز امروز جامعه جوان، ورزش است، افزود: " ایجاد رشته های تربیت بدنی در هنرستان یکی از ضروریاتی بود که فعالیت آن از سال گذشته در مرند آغاز شد و امیدواریم در آینده هنرستان مستقل تربیت بدنی نیز در شهرستان دایر شود. "

وی ضمن اشاره به میانگین پایین سرانه ورزشی شهرستان مرند نسبت به استان خاطرنشان کرد: " خواست ما این است مسئولین توجه بیشتری نسبت به افزایش سرانه ورزشی در شهرستان کنند. "

امروز همچنین سالن سلف سرویس هنرستان امام حسین (ع) مرند پس از بهسازی بهره برداری شد.

 

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :