10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1074394
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی:
برنامه ریزی برای آموزش و پرورش نیازمند دقت و توجه است

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: آموزش و پرورش به تعبیر مقام معظم رهبرى بزرگترین نهاد حکومتى است و برنامه ریزى براى این مجموعه سختى ها و ظرافت هاى خاصى دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اموزش و پرورش آذربایجان غربی  ابراهیم محمدى روز چهارشنبه در نشست روشنگری و بصیرت که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربى براى بسیجیان فرهنگی برگزار شد در رابطه با نقشه راه آموزش و پرورش گفت: همه ساحت های سند تحول بنیادین به صورت مساوی در حال اجراست و اجازه نمى دهیم این مهم در آموزش و پرورش خدشه دار شود.

وی ادامه داد: آموزش موضوعات سیاسى به دانش آموزان یکى از برنامه هاى آموزش و پرورش است اما پرهیز از مسائل سیاسى در فعالیت ها سرلوحه کارهایمان قرار دارد و این سیاست را سالهاست که در آموزش و پرورش در حال اجرا داریم.

محمدى با تأکید بر لزوم توجه به برنامه ریزى هاى  صورت گرفته توسط برنامه ریزان آموزش و پرورش گفت: اجرایى شدن سند تحول بنیادین برای رسیدن به حیات طیبه و پر رنگ کردن برنامه های دینى و فرهنگى که باعث کاهش اسیب های اجتماعى خواهد شد، دو رویکرد ما در برنامه هاى آموزش و پرورش است.

وى افزود: وفاق،همدلى و وحدت بى نظیرى بین مجموعه سپاه و بسیج و آموزش و پرورش وجود دارد که این مهم ثمرات بسیاری را در بطن مدرسه براى تربیت دانش آموزان دارد.

به گفته محمدى ٢٤ مدرسه در ٢٤منطقه آموزش و پرورش استان به نام شهید سردار سلیمانى نام گزارى می شود.

به اشتراک بگذارید :