18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۰۷:۳۹:۵۴
کد مطلب:  xZ1KNmT1
به مناسبت گرامیداشت مقام معلم
همایش پیاده ‌روی فرهنگیان استان قزوین برگزارشد

عین اله صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین گفت: همایش پیاده‌ روی فرهنگیان به مناسبت هفته معلم در استان برگزار گردید.

همایش پیاده روی فرهنگیان استان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با حضور محمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین آموزش و پرورش استان و جمع کثیری از فرهنگیان در منطقه بوستان فدک برگزار شد.

عین اله صادقی با اشاره به برنامه‌ های هفته معلم اظهار داشت: همایش پیاده‌روی فرهنگیان در روز جمعه 10 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته معلم در استان قزوین برگزار گردید.

وی افزود: همایش پیاده روی از تالار شهر ، روبروی دانشگاه آزاد بارجین به سمت تپه نورالشهداء بوستان فدک رأس ساعت 8 لغایت 11 صبح با حضور فرهنگیان و مسئولین برگزار شد و حضور چشمگیر فرهنگیان از نکات برجسته همایش بود.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان خاطر نشان کرد: تقدیر از زحمات معلمان و نهادینه کردن جایگاه آنان در جامعه از جمله امور مهمی است که نه تنها آموزش و پرورش بلکه سایر دستگاه‌ های استان باید در هفته گرامیداشت مقام معلم مد نظر قرار دهند.

صادقی تصریح کرد: تقدیر از تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت نباید به هفته معلم محدود شود بلکه این امر باید همواره در دستور کار بوده چرا که معلمان وظیفه خطیر تعلیم و تربیت نسل جوان و آینده ‌سازان کشور را بر عهده دارند.

گفتنی است در این همایش به قید قرعه به فرهنگیان حاضر در مراسم هدایایی اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :