22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۱۰:۴۲:۵۳
کد مطلب:  1074202
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان:
کسب 8 رتبه برتر کشوری در مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: 8 نفر از هنرجویان استان در هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش موفق به کسب رتبه های اول و دوم کشوری شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت: در مرحله کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش سراسر کشور که به میزبانی استان هرمزگان و در شهر بندرعباس برگزار شد؛ هنرجویان استان توانستند دو رتبه اول و شش رتبه دوم کشوری را از آن خود کنند.

قربانی ادامه داد: در رشته تاسیسات حرارتی و برودتی، سینا ولی پور از شهرستان سقز و در رشته پرورش طیور، میعاد مفاخریاز شهرستان دهگلان موفق شدند رتبه اول کشوری را به دست آورند.

وی افزود: همچنین در رشته درودگری محمد مرادی و در رشته المپیاد تعمیر موتور تراکتور آرام عزیزی و برهان شریف زاده هر سه نفر از شهرستان سقز و در رشته پرورش و تولیدات زنبورعسل شادمان صادقی، در رشته طراحی رها نجاتی و در رشته نقشه کشی ساختمان، حدیث طهماسبی هر سه نفر از شهرستان مریوان موفق شدند رتبه دوم کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش را از آن خود کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان در پایان ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان برگزیده، خانواده آنان، مدیران مدارس و کلیه دست اندرکاران، از  تلاش و زحمات کارشناسان، مدیران، عوامل اجرایی هنرستان ها، هنرآموزان و اولیا دانش آموزان تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در مرحله کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش 12 نفر از هنرجویان استان کردستان شرکت داشتند که 8  نفر از این هنرجویان موفق به کسب رتبه های اول و دوم شدند.

به اشتراک بگذارید :