18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۰۷:۳۷:۳۶
کد مطلب:  K7nH5IlU
معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین:
۳۰۰ دانش‌ آموز مدال‌آور قزوینی تجلیل شدند

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین گفت: حمایت و توجه ویژه از دانش‌آموزان مدال‌آور در دستور کار قرار دارد و باید اقدامات جدی در این زمینه صورت گیرد.

دانش‌آموزان مدال‌آور در رشته‌های مختلف ورزشی در مسابقات کشوری بعد از ظهر امروز با حضور مسئولان استانی در سال اجتماعات کوثر مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

در مراسم تجلیل از دانش‌آموزان مدال‌آور قزوینی عین‌الله صادقی معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین، سعید پای‌نبرد معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین و دیگر مدیران و مسئولان استانی حضور داشتند.

در این مراسم بیش از 300 دانش‌آموز دختر و پسر در دوره اول و دوم متوسطه که در مسابقات ورزشی کشوری مقام‌های اول تا سوم را کسب کرده بودند، تجلیل شدند.

صادقی معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین در این مراسم اظهار داشت: باید بستر لازم برای فعالیت مطلوب دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف از جمله ورزشی، هنری و فرهنگی در سطح مدارس فراهم شود تا شاهد شکوفایی استعداد آنها باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تجلیل از دانش‌آموزان برتر در رشته‌های ورزشی سبب تشویق و ترغیب دیگر دانش‌آموزان شده که این امر در زمینه‌های مختلف باید مورد توجه مدیران و مربیان قرار گیرد.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برنامه‌های ورزشی که در ارتقاء سلامت دانش‌آموزان موثر است باید به طور ویژه در مدارس  انجام شود.

صادقی ادامه داد: حمایت و توجه ویژه از دانش‌آموزان مدال‌آور در دستور کار قرار دارد و باید اقدامات جدی در این زمینه صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :