10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۰۸:۴۷:۲۸
کد مطلب:  1073864
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور؛
پاشایی: تاکید رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب امیدآفرینی در نوجوانان است

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در دوره آموزشی خانواده متعالی در اسلام از معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این همایش آموزشی با تاکید بر حرکت به سوی داشتن خانواده متعالی، گفت: برای ساختن جامعه آرمانی راهی جز پرداختن به خانواده و زنان نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با یادآوری این مطلب که دشمن به راه های مختلف دانش آموزان را نشانه رفته است، گفت: تاکید رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب برای بیمه و حفظ نظام، امیدآفرینی در نوجوانان است.

وی بیان کرد: دستگاه تعلیم و تربیت با بکارگیری تمام ظرفیت های درون و برون سازی مسئولیت اصلی یعنی تربیت اسلامی را به عهده دارد و می توان مدعی شد که دستگاه تاثیر گذار در جامعه برای انتقال آرمان های امام و انقلاب به نسل آینده است.

پاشایی ادامه داد: ظرفیت عظیم دستگاه تعلیم و تربیت عنصر کلیدی تعلیم و تربیت یعنی معلم را در خود دارد و نقش برجسته انتقال فرهنگ را باید در مدرسه انجام دهیم.

وی افزود: دشمن با تنوع و تعدد برنامه های خود سرمایه های اصلی یعنی دانش آموزان و فرزندان ما را نشانه رفته است.سد و ساختمان وراه ها و ... سرمایه فیزیکی و نفت و معادن و ... منابع طبیعی دولت ها و ملت ها در مقابل سرمایه ی انسانی هیچ هستند و آموزش و پرورش بعنوان دستگاه اصلی تبدیل کردن منابع انسانی به سرمایه انسانی در کشور است.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :