22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ ۰۷:۵۷:۰۷
کد مطلب:  1073690
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛
مدرسه 8 کلاسه مقاوم سازی شده حسین آباد سنندج افتتاح شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، مدرسه مقاوم سازی شده حسین آباد از توابع آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از ناحیه یک سنندج، باحضور معاون عمرانی فرمانداری سنندج، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج و جمعی از مسئولین شهرستانی، آموزشگاه 8کلاسه مقاوم سازی شده شهید منتظری حسین آباد افتتاح شد .

در مراسم افتتاحیه این آموزشگاه،سید فواد حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج ضمن گرامیداشت دهه مبارک  فجر، شهدا را مسببان اصلی آرامش و امنیت کشور دانست و گفت: امنیت امروز جامعه اسلامی ما مدیون ومرهون خون شهدا است .

حسینی به وضعیت قابل قبول مدارس حسین آباد اشاره کرد و گفت: در تقسیم نیروهای آموزشی سعی شده است از بهترین نیروها و معلمان جهت تدریس در مدارس حسین آباد استفاده شود .

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت ناحیه یک سنندج به بیان مشخصات دبستان شهید منتظری حسین آباد پرداخت و اظهار داشت: دبستان 8 کلاسه شهید منتظری حسین آباد در فاصله زمانی 4 ماه توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مقاوم سازی شده و برای آموزش 140 نفر دانش آموز دبستانی در اختیار آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج قرار گرفت .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج همکاری و همراهی مدیران ادارات خدمت رسان را ارزشمند دانست و گفت: برای مقاوم سازی مدرسه ی حسین آباد 8میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی اداره کل نوسازی، توسعه  مدارس استان هزینه شده است .

به اشتراک بگذارید :