8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۴:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1073060
به دنبال برخورد سریع با معاون خاطی مدرسه؛
والدین دانش آموز مضروب از مدیر کل آموزش و پرورش استان قدردانی کردند

به دنبال انتشار تصاویر و خبر ضرب و شتم دانش آموز یکی از مدارس تبریز و واکنش و برخورد سریع با خاطی، والدین وی با حضور در دفتر کار مدیر کل از برخورد مناسب با موضوع قدردانی کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، به دنبال انتشار تصاویر و خبر ضرب و شتم دانش آموز یکی از مدارس تبریز و واکنش و برخورد سریع با خاطی، به دستور با قید فوریت مدیر کل آموزش و پرورش استان، والدین وی با حضور در دفتر کار مدیر کل،  از برخورد مناسب با موضوع قدردانی کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این خصوص گفت: این اداره کل، نسبت به این گونه تخلفات و رفتارها حساسیت ویژه ای دارد و موضوع ضرب و شتم یا هر گونه تنبیه بدنی به هر دلیل و به انحاء مختلف تخلف بوده و این بحث بارها در جلسات مختلف تاکید و طی بخشنامه‌های مکرر به مراکز آموزشی و پرورشی استان ابلاغ شده است و به هیچ وجه این قبیل مسائل قابل قبول نیست.

گفتنی است که پس از بررسی و تایید موضوع، به دستور مدیر کل آموزش و پرورش استان،  معاون خاطی مدرسه غیر دولتی از نیروهای آزاد شاغل در مجموعه، از هرگونه فعالیت در مراکز آموزشی منع و پرونده مدرسه مزبور برای بررسی صلاحیت فعالیت مدارس به هیئت نظارت ارجاع داده شد.

http://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :