23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۳:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1072903
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب:
سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به خاطر ثمرات عظیم فرهنگی و فکری آن جشن می‌گیریم

تجمع بزرگ دانش آموزان زنجان تحت عنوان یاوران انقلاب در گام دوم انقلاب به مناسبت گرامیداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی در سالن احمد مظفری زنجان باحضور قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور، معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و و حضور پرشور ۳۰۰۰ دانش آموز انقلابی زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این مانور تشکیلاتی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: شعار اصلی مردم در مبارزات انقلابی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بود زیرا تا قبل از انقلاب در کشور، استقلال، جمهوریت و اسلامیت به معنی کامل آن وجود نداشت.

رفیعی افزود: انقلاب ما در روش و محتوا با تمامی انقلاب ها فرق داشت و این انقلاب، اخلاقی، مردمی و دینی بود.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب، جمهوریت نداشتیم، خاطرنشان کرد: در آن زمان بر اساس تصمیمات فردی برای کشور تصمیم گرفته می‌شد اما امروز مردم با شکوه و عظمت به پای صندوق‌های رای رفته و رییس جمهوری و نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند و این به معنی جمهوریت است.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان بیان داشت: انقلاب اسلامی امروز به درخت تناور و محکم در جهان تبدیل شده که سردار سلیمانی یکی از دستاوردهای آن است و این انقلاب یک دستگاه و منظومه فکری است به طوری که تولید شهید سلیمانی‌ها، حججی‌ها و فهمیده‌ها جزو کارهای روزمره این انقلاب بوده و هریک از دانش‌آموزان، یک سردار سلیمانی هستند.

رفیعی گفت: ما همه سرباز نظام جمهوری اسلامی بوده و به وظیفه و تکلیف دینی خود عمل می‌کنیم و اگر فردی از این سنگر خارج شود، افرادی با آرمان‌های انقلاب وجود دارند که سنگرها را پر کنند.

وی خاطرنشان کرد: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به خاطر ثمرات عظیم فرهنگی و فکری آن جشن می‌گیریم.

شایان ذکر است در این مانور تشکیلاتی که همزمان با سراسر کشور برگزار گردید به مقام شامخ سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ادای احترام شد.

 

به اشتراک بگذارید :