21 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۳:۵۵:۲۱
کد مطلب:  1072790
همایش " دختران ایران" دانش آموزان آذربایجان شرقی برگزار شد

به همت امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی همایش دختران ایران برای دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم با برگزاری کارگاهی با عنوان کارگاه هویت افتخار آفرین دختران در دبیرستان شاهد مهدیه و نورالزهرای ناحیه٣ تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور درهمایش " دختران ایران" برای دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم در مدرسه شاهد نورالزهراء اهمیت گام دوم انقلاب را یادآور شد و تاکید کرد: تمرکز دشمن در گام دوم انقلاب بر غارت مغزها متمرکز شده است.

وی با اشاره به نقش مربیان و متولیان فرهنگی دراین خصوص تصریح کرد:علم قدرت خدمت به همنوع است و علم درست زندگی کردن چراغ های روشنایی راه زندگی است که توسط معلمان روشن می شود.

معصومه حکیمیان تصریح کرد: جنگ اعتقادی و فرهنگی از زمانی شروع شد که وقتی خداوند انسان را آفرید و شیطان استکبار کرد و سجده نکرد و رانده شده و قسم خورد که کل نسل آدم را به گمراهی میکشد.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان با تاکید بر اینکه تقید به نماز یکی از اعمالی است که همواره ارتباط مارو با خدا حفظ می کند، گفت: بحران معنویت وقتی رخ خواهد داد که بدها، دیگر بد نباشد.

طیبه معرفت نیز در این همایش یکی از مهمترین ابعاد زندگی فردی و اجتماعی را شکل گیری هویت معرفی کرد.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در امور بانوان گفت: نقش آموزش و پرورش در تعامل با خانواده و جامعه در شکل گیری هویت دانش آموزان و علی الخصوص دختران، بی بدیل و قابل توجه است.

 

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :