8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۲:۰۲:۲۹
کد مطلب:  1072370
افتخار آفرینی دانش آموز اهری در زمینه عکاسی؛
اثر نسترن قاسمی عنوان برتر جشنواره ملی عکس خوشه را کسب کرد

اثر نسترن قاسمی، دانش آموز اهری عنوان برتر مسابقه ملی عکس خوشه را کسب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از اهر، اثر نسترن قاسمی، دانش آموز پایه دوم دبستان شهدای اهر عنوان برتر مسابقه ملی عکس خوشه را کسب کرد.

اثر نسترن قاسمی عکاس اهری جزو سه اثر برتر بخش زیر پانزده سال سومین دوره مسابقه عکس خوشه شناخته شد و در آیین اختتامیه این جشنواره از این هنرمند خردسال اهری تقدیر شد.

شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با هدف فرهنگ‌سازی در مصرف و تولید در حوزه  گندم، آرد، نان و بهره‌گیری از آثار عکاسان هنرمند برای دستیابی به این هدف، سومین مسابقه ملی عکس خوشه را با موضوع «از مزرعه تا سفره» برگزار کرد.

از اهداف این جشنواره چنین آمده است؛

گندم نعمتی است که تمدن و انسانیت خواه ناخواه به آن گره خورده است و با گذشت قرن‌ها همچنان نقشی اساسی در چرخه تغذیه ما انسان‌ها دارا است. جای تعجب دارد که این طلای از خاک روییده آنچنان که باید مورد توجه جامعه هنری و عامه مردم نیست.

ما نیز به پاسداشت این نعمت الهی بر این آمدیم تا با فعالیت های فرهنگی و هنری در این زمینه یادآور اهمیت گندم در زندگی روزمره و آینده خود باشیم.

جشنواره عکس خوشه سعی بر آن دارد که تمامی مراحلی که گندم از زمان کاشت تا مصرف به صورت نان و یا سایر محصولات را سپری می‌کند موضوع جشنواره قرار دهد. این موضوع، خود شامل زیر شاخه‌های گوناگونی همچون کاشت گندم، برداشت گندم، آرد کردن گندم، پخت نان و … می‌باشد. هدف از برگزاری این جشنواره تکریم گندم و نان در زندگی انسان و گرامی داشتن زحمات افراد دخیل در این صنعت است.

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :