22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۱۱:۲۷:۲۴
کد مطلب:  1072264
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کردستان:
30 بانوی طلبه حوزه علمیه خواهران به مدارس استان کردستان اعزام شدند

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کردستان گفت: بر اساس مصوبات ستاد همکاری ها،  30 بانوی طلبه حوزه علمیه خواهران به مدارس استان اعزام شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، نعمت الله مرادی از برگزاری نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی مدیران، معاونین، مربیان و دانش آموزان بر اساس مصوبات ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش با حضور 30 مبلغه حوزه علمیه قم خبر داد.

رابط کمیته همکاریهای استان کردستان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهارکرد: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه می فرمایند؛ ابزارهای رسانه‌ای پیشرفته و فراگیر، امکان بسیار خطرناکی در اختیار کانون های ضدّ معنویّت و ضدّ اخلاق نهاده است و هم‌اکنون تهاجم روزافزون دشمنان به دل های پاک جوانان و نوجوانان و حتّی نونهالان با بهره‌گیری از این ابزارها را به چشم خود می‌بینیم.

وی افزود: دستگاه‌های مسئول حکومتی در این زمینه وظایفی سنگین بر عهده دارند که باید هوشمندانه و کاملاً مسئولانه صورت گیرد و این البتّه به معنی رفع مسئولیّت از اشخاص و نهادهای غیرحکومتی نیست. در دوره‌ی پیش‌ِرو باید در این‌باره‌ برنامه‌های کوتاه‌مدّت و میان‌مدّت جامعی تنظیم و اجرا شود

مرادی ادامه داد: در همین راستا به منظور توانمندی سازی نیروی انسانی آموزش و پرورش در برابر هجمه ها، پاسخ گویی به شبهات نسل جوان مقرر گردید دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی با حضور 30 نفر از مبلغین خواهر حوزه علمیه قم برگزار شود.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش کردستان خاطرنشان کرد: این دوره های در مناطق مختلف آموزش و پرورش استان در حال برگزاری است.

 

به اشتراک بگذارید :