22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ ۰۷:۵۹:۵۲
کد مطلب:  1071478
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر :
دبیرستان دخترانه نمونه دولتی 12 کلاسه شهرستان بیجار افتتاح شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستان، دبیرستان دخترانه نمونه دولتی 12 کلاسه شهرستان بیجار افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در سومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاون تربیت بدنی اداره کل ، معاون اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، فرماندار، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش بیجار و جمعی از مسئولین شهرستان و دست اندرکاران امر ، مراسم افتتاح این پروژه آموزشی برگزار شد .

غلامرضا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیجار در مراسم افتتاح این پروژه آموزشی گفت: زیر بنای کل ساختمان دبیرستان دخترانه نمونه دولتی 12 کلاسه شهرستان 1900 متر مربع است که دارای 3100 متر مربع محوطه سازی و 250 متر مربع دیوار کشی و در سه طبقه احداث شده است .

وی افزود : برای ساخت این پروژه آموزشی مبلغ 3  میلیارد 600 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی هزینه و توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان احداث شده است.

جعفری در ادامه گفت: این پروژه بزرگ آموزشی علاوه بر 12 کلاس درس، دارای 2 آزمایشگاه، سالن اجتماعات، نماز خانه ، سالن ورزشی و کارگاه کامپیوتر است .  

گفتنی است همزمان با افتتاح این پروژه آموزشی، مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین در سالن اجتماعات آموزشگاه برگزار و دانش آموزان با اجرای برنامه های قرآنی، هنری و سرود سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سه عامل تجهیزات و امکانات، برنامه و روش و معلم و نیروی انسانی را سه عامل موفقیت در تعلیم و تربیت عنوان کرد و گفت: بخشی از موفقیت دانش آموزان به امکانات از قبیل فضای آموزشی بستگی دارد .

وی با ابراز امیدواری برای موفقیت روز افزون دانش آموزان در عرصه های مختلف ، از حضور مسئولین استانی و شهرستان در آیین افتتاح این پروژه آموزشی تشکر کرد و خواستار تلاش هر چه بیشتر دانش آموزان برای دستیابی به اهداف شد .   

 

 

به اشتراک بگذارید :