20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ۱۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1070866
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
برگزاری مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب با نام سردار سلیمانی با حضور ۵۰۰ هزار دانش آموز در سراسرکشور

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب با نام سردار سلیمانی با حضور ۵۰۰ هزار دانش آموز در ۷۳۲ منطقه در ۳۲ استان کشور خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌و‌پرورش صبح امروز علیرضا کاظمی در مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب در اسلامشهر اظهارکرد: با تلاش سازمان دانش‌آموزی هم اکنون این مانور با حضور ۵۰۰ هزار دانش‌آموز در ۷۳۲ منطقه کشور با نام سردار سلیمانی در حال برگزاری است.


وی افزود:  سازمان دانش‌آموزی با تمرکز بر کار تیمی و گروهی، همدلی همفکری، عشق به اسلام و ایران و در راستای تقویت هویت ملی تلاش می‌کند.


کاظمی تصریح کرد: این سازمان با ظرفیتی که دارد می‌تواند زمینه تحقق سند تحول را ایجاد نماید.


وی ادامه داد: سازمان دانش آموزی درکنار برنامه‌های مختلف، مانور یاوران انقلاب را به عنوان یکی از برنامه‌های معنوی و ارزشمند برگزار می‌کند لذا امروز همزمان در سراسر کشور این برنامه انقلابی با حضور دانش آموزان تشکیلاتی در۷۳۲ ، منطقه کشور و با حضور۵۰۰هزار دانش آموز و به یاد سردار سلیمانی اجرا می‌شود.


معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش خاطرنشان کرد: یاری و مهربانی، همفکری، عدل و انصاف، میهن دوستی، تدبیر و تفکر، مشارکت جویی و... از جمله موضوعاتی است که در دستورکار این سازمان قرار دارد و برنامه‌ها در این راستا انجام می‌شود.


وی اظهار کرد: با اجرای جشنواره‌ها و برنامه‌های مختلف در سازمان دانش‌آموزی به دنبال تحقق اهداف تربیتی هستیم.

به اشتراک بگذارید :