20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ۱۳:۰۹:۴۴
کد مطلب:  1070590
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب اسلامشهر:
مشارکت منظم و حماسی شما در این مانور تشکیلاتی نویدبخش آینده‌ای درخشان برای این سرزمین است

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در مانور تشکیلاتی بیش از ۲ هزاز و۵۰۰ نفری دانش‌آموزان اسلامشهر، کار خوب تیمی و مشارکت منظم و حماسی دانش‌آموزان را در این مانور نوید بخش آینده‌ای درخشان برای ۴۰ سال دوم انقلاب برشمرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب شهرستان اسلامشهر با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، حسن بیگی معاون سیاسی امنیتی استانداری تهران ،شورای معاونین وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی و اسماعیل بحری‌زاده، رئیس و قائم مقام سازمان دانش‌آموزی، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و شورای معاونین و استان، مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر و دیگر مسئولان کشوری و لشکری، همزمان با سراسر کشور مانور تشکیلاتی بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز دختر پیشتاز سازمان دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران در ورزشگاه امام خمینی (ره)اسلامشهر برگزار ‌شد.

محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سخنانی با گرامیداشت ایام دهه فجر و یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: از افتخارات من به عنوان یک معلم این‌است که در یکی از شهرستان‌های استان تهران متولد شده، تحصیل کرده و رشد یافته‌ام و امروز به عنوان خادم همین مردم و به عنوان پدری که صاحب دختر است با افتخار در مراسم باشکوه شما دختران عزیز این استان شرکت کرده‌ام.

وی در ادامه با اشاره به این مراسم که بصورت نمادین و همزمان با سراسر کشور با حضور مقام عالی وزارت به پاس قدردانی از سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، اظهار داشت: کار گروهی زیبایی را که شاهد هستیم امیدواریم به عنوان الگو در همه مدارس کشور به اجرا دربیاید.

صیدلو در ادامه افزود: نمونه این مانور با حضور پانصد هزار دانش‌آموز در کل کشور در حال برگزاری است و این اتفاق خوبی است که در مدارس می‌تواند با همکاری شما عزیزان سبب شور و نشاط همراه با بصیرت، تجربه موفقی باشد برای به اثبات رساندن لذت توانستن.

این مقام مسول در ادامه گفت: کار خوب تیمی همراه با لذت و احساس نشاط را دربر دارد و ما معلمین دوست داریم در مدارس فضای شاد ایجاد شود.

مدیر کل آموزش پرورش شهرستانهای استان تهران تصریح کرد: پس از گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با نگاه به بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ابلاغ گردیده است، ایران عزیز را با کیفیت بهتری و به دست شما دانش‌آموزان سرافراز در سال‌های بعد خواهیم ساخت.

وی تاکید کرد: ما دوست داریم شما دانش‌‌آموزان از چهل سال اول انقلاب و تجربیات آن استفاده کنید و با وحدت و همدلی در کنار یکدیگر زندگی سعادتمندی داشته باشید.

صیدلو گفت: دشمن به دنبال این است که با ایجاد نفاق و تفرقه شهروند ایرانی را از یکدیگر جدا کند و تخم تفرقه را در دلها بکارد، هدفی که تاکنون نتوانسته به آن دست یابد ولکن اگر دست به دست هم دهیم به کمک شما جوانان که همیشه مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) هستید و به شما چشم امید دارند، ایران اسلامی آینده را خواهیم ساخت.

گزارش تصویری

به اشتراک بگذارید :