22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ ۱۱:۳۷:۵۳
کد مطلب:  1070231
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان:
ریشه کنی بی سوادی نیازمند عزم همگانی و مشارکت کلیه دستگاه ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، ریشه کنی بی سوادی در استان را نیازمند عزم همگانی و مشارکت و همراهی کلیه دستگاه با آموزش و پرورش دانست.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان صبح امروز حسین خوش اقبال در نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی استان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، گفت: آموزش و پرورش باید در اولویت برنامه ریزی تمام دستگاه ها باشد .

 وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند مسایل و مشکلات حوزه تعلیم و تربیت را رفع و بی سوادی را ریشه کن کند، اظهار داشت: همه دستگاه ها باید در کنار آموزش و پرورش باشند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به سابقه فرهنگی کردستان ، تصریح کرد: شایسته نیست وضعیت سواد استان پایین باشد، لذا ضرورت دارد با تلاش جمعی، شرایط سواد بهبود یابد .

خوش اقبال در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن قرار داریم ، به نقش آموزش و پرورش و فرهنگیان در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: حضور گسترده دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری خلق می کند .

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه امروز دینا منتظر برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی است، اظهار داشت :حضور پرشور و رأی مردم مهم و موثر است .

وی وظیفه مسئولین را ایجاد زمینه برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دانست و گفت: زمینه این حضور برگزاری با شکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن است .

خوش اقبال در پایان از کلیه اعضای شورای پشتیبانی سواد آموزی استان خواست آموزش و پرورش را در اجرای برنامه های حوزه سواد آموزی کمک کنند.

به اشتراک بگذارید :