18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ ۱۰:۱۳:۲۱
کد مطلب:  SQEP3DXF
در راستای تحقق نظارت کارآمد بر روند اجرای فعالیت های پرورشی و فرهنگی

روساي ادارات و کارشناسان حوزه معاونت پرورشي و فرهنگي استان از فعاليت هاي پرورشي شهرستان تاکستان بازديد نمودند.

در راستای تحقق نظارت کارآمد بر روند اجرای فعالیت های پرورشی و فرهنگی، روساي ادارات و كارشناسان حوزه معاونت پرورشي و فرهنگي از فعاليت هاي پرورشي شهرستان تاکستان بازديد نمودند.

در این بازدید ابتدا گروه اعزامی در منطقه حضور یافته و در جلسه ای که با حضور معاون پرورشی و مدیر آموزش و پرورش تاکستان برگزار گردید شرکت نمودند.

در این جلسه کیانی رئیس اداره امور تربیتی استان با عرض خداقوت و تقدیر و تشکر از زحمات همکاران حوزه پرورشی شهرستان تاکستان، روال بازدید را بیان نمودند.

ابوالفضل فاضلی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان با خیر مقدم گویی به گروه بازدید کننده اظهار داشت: جوانان ما همواره مورد هجوم دشمنانند که این مساله وظیفه فرهنگیان علی الخصوص مربیان را سنگین تر می کند.ایشان با اشاره به فرا رسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم خاطر نشان نمودند: باید همواره افکار و اندیشه های شهید مطهری الگوی معلمان و مربیان باشد. 

سپس بازدید کنندگان در چهارگروه از نه واحد آموزشی و تربیتی حجاب- فارابی- شهید تقی رحمانی- فاطمه زهرا(س)-ریحانه -حضرت معصومه(س)- رسالت و کانون های فرهنگی و تربیتی شهید باهنر و مهدیه بازدید نمودند.

 در جلسه پایانی بازدیدکنندگان گزارشی از روند اجرای بازدید و موارد قوت و نکات قابل پی گیری در سطح مدارس را ارائه دادند.

طاهرخانی معاون پرورشی و تربیت بدنی تاکستان با اشاره به وجود همدلی و روابط حسنه در بین همکاران این شهرستان به پیگیری موارد قابل بهبود در این بازدید توسط ایشان و همکارانشان اشاره نمودند.  در این جلسه همچنین کارشناسان حوزه پرورشی شهرستان تاکستان گزارشی از فعالیت های انجام شده در سال تحصیلی جاری را ارائه نمودند.

در انتها فاضلی مدیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت اغتنام فرصت ها بر عزم جدی ایشان و همکارانشان برای پیگیری موارد این بازدید از جمله پیگیری موارد مربوط به کانون ها  اشاره داشت.

ایشان همچنین کمبود پست در حوزه پرورشی این شهرستان را از مشکلات مهم این حوزه بر شمردند و بازنگری در این زمینه را خواستار شدند.

به اشتراک بگذارید :