21 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۵:۲۳:۰۶
کد مطلب:  1069172
ستاد آمادگی اسکان میهمانان نوروزی آذربایجان شرقی/
عطائی: مطلوبیت های گردشگری در استان باید حالت صعودی داشته باشد

اولین جلسه هماهنگی ستاد آمادگی اسکان میهمانان نوروزی آذربایجان شرقی با حضور معاونان دستگاه تعلیم و تربیت استان در سالن اجلاس تالار معلم تبریز با شعار کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، به منظور رفاه حال میهمانان نوروزی و با هدف ارائه خدمات مناسب به همکاران فرهنگی و توجیه و راهنمایی عوامل ستاد اسکان نوروزی؛ جلسه هماهنگی ستاد اسکان موقت آذربایجان شرقی برگزار شد.

عطائی در این جلسه گفت: پذیرائی از میهمانان فرهنگی، به کارگیری همه ظرفیت ها و امکانات این ستاد به منظور ارائه خدمات مطلوب به فرهنگیان و خانواده آنها راخواستار شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی افزود: در کنار آماده سازی مدارس اسکان به لحاظ فیزیکی و تجهیزات به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی نیز توجه شود.

وی ادامه داد: سرایداران و نیروهای پشتیبانی که در صف استقبال از میهمانان و گردشگران فرهنگی هستند باید روابط عمومی قوی داشته باشند بنابراین برگزاری دوره های آموزشی و توجیهی برای این افراد ضروی است.

وی تصریح کرد: رعایت نظافت مدارس و کلاس های اسکان و تامین تجهیزات مورد نیاز از دیگر مواردی هستند که باید رعایت شوند و همچنین آدرس کلینیک فرهنگیان و مراکز درمانی استان و همچنین مراکز خانمه معلم و و باشگاه فرهنگیان باید در مدارس اسکان نصب شوند.

در ادامه مالک افشار؛ دبیر ستاد اسکان موقت استان هم از پذیرش 7883 خانواده فرهنگی در نوروز سال قبل خبر داد و گفت : با مجهز کردن مراکز اسکان استان به امکاناتی از قبیل؛ پتوی تازه، تلویزیون ال ای دی و کولر گازی و ... به استقبال مهمانان نوروزی خواهیم رفت./خاک زاد

ttp://sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :