22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۴:۴۱
کد مطلب:  1068772
همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر انجام شد؛
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با خانواده شهید فرهنگی در سنندج

همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با حضور در منزل شهید نبی حاجی خسروی از شهدای فر هنگی استان، با خانواده آن شهید والا مقام دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، ظهر امروز و همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، مدیرکل آموزش و پرورش به همراه روسای ادارات امور شاهد و ایثارگران و حراست اداره کل با خانواده شهید نبی حاجی خسروی، از شهدای فر هنگی استان دیدار کرد.

در این دیدار رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: خانواده های شهدا اسوه شکیبایی و پایمردی و مایه افتخار جامعه ایران اسلامی هستند.

قربانی در ادامه بر حفظ جایگاه و قداست خون شهدا تاکید کرد و با بیان اینکه فرزندان و یادگاران شهدا، سرمایه معنوی و اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند؛ گفت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا وظیفه همه مردم است.

در ادامه این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش کردستان پای صبحت ها، خاطرات و درد دل های فرزند شهید نبی حاجی خسروی نشست و گفت: آرامش و امنیت امروز ما مرهون رشادت شهدای گرانقدر است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای یادبود، یاد و خاطره شهید فرهنگی نبی حاجی خسروی گرامی داشته شد.

لازم به یادآوری است؛ شهید نبی حاجی خسروی از شهدای فرهنگی استان 17 شهریور ماه 1360 در سنندج توسط گروه های ضد انقلاب بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به اشتراک بگذارید :