10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۰:۲۸:۱۱
کد مطلب:  1068115
بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛
مسابقه کتاب خوانی "رنج و گنج" دربین سوادآموزان استان برگزار می شود

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه "کتاب خوانی "رنج و گنج" در بین سوادآموزان استان برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان،علی اکبر صمیمی با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری گفت: سازمان نهضت سوادآموزی هر سال با هدف تحقق اهداف شعار طرح شده، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با شرکت سوادآموزان می کند.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان  ادامه داد: در این راستا امسال همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مسابقه کتاب خوانی "رنج و گنج" ویژه سواد آموزان دوره انتقال برگزار می شود.

صمیمی، فرهنگ سازی و کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از رونق تولید، تقویت روحیه خود باوری ملی، تشویق مخاطبان و خانواده های آن ها به حمایت از رونق تولید و گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی را از  اهداف  برگزاری این مسابقه دانست و افزود: برگزاری این گونه مسابقات زمینه تقویت نشاط فرهنگی در بین سوادآموزان و خانواده ها را فراهم می کند.

وی با اعلام اینکه سهمیه اختصاصی استان در این مسابقه 8 هزارو 875 نفر است؛ اظهار داشت: این مسابقه در مورخ بیستم بهمن ماه بطور همزمان در مناطق 24 گانه استان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :