24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۰۹:۴۷:۵۱
کد مطلب:  1067945
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام کرد:
راهیابی هشت هنرجوی برتر شاخه کاردانش به مرحله عملی کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از راهیابی هشت هنرجوی برتر شاخه کاردانش به مرحله عملی کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، میررضا  شفیع پور در تشریح این خبر گفت: در این مرحله از مسابقات که در روز دوشنبه چهاردهم بهمن ماه  به صورت متمرکز دراستان هرمزگان و شهر بندرعیاس برگزار خواهد شد، 3 هنرجوی پسر و 5 هنرجوی هنرستان‌های تابعه این استان با  هنرجویان سراسر کشور برای کسب رتبه های اول تا سوم به رقابت خواهند پرداخت.

وی همچنین هدف از برگزاری این مسابقات و جشنواره‌ها را شناسایی هنرجویان برتر و توانمند در این حوزه و شناخت بهتر استعدادها و خلاقیت‌های دانش‌آموزان در ایجاد زمینه مناسب جهت هدایت آنان به سمت اشتغال و بازار کار اعلام کرد.

شفیع پور افزود: با حمایت این هنرجویان می توان آنان را به چرخه سازندگی کشور هدایت کرد، و موجب ارتقاء کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش بود.

همچنین وی تأکید کرد ضمن تقدیر از هنرجویان برتر این مرحله از مسابقات توسط نهاد ها و موسسات و  وزارت خانه‌های صنعت، معدن و تجارت و آموزش و پرورش مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید :