1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۱۵:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1067771
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش در مراسم زنگ انقلاب شهرستان بهارستان:
اطاعت از فرامین ولایت راه‌گشای مشکلات است

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش تنها راه برون‌رفت از مشکلات را اطاعت از فرامین رهبری عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با حضور فرزانه مروستی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، محمد رضا مسیب‌زاده مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، خانجانی فرماندار بهارستان و دیگر مسئولان آموزش و پرورش، مانور یک هزار نفری تشکیلاتی یاوران انقلاب با حضور پیشتازان دختر شهرستان بهارستان در سالن ورزشی صالحیه برگزار شد.

محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش در این مراسم اظهار داشت: من از شما دانش‌آموزان ولایتمداری و پیروی از امر فرمانده را آموخته‌ام، باید به یاد داشته باشیم که تنها راه سعادتمندی و عاقبت‌به‌خیری اطاعت از وامر ولی است، اگر نگاهمان به ولی‌فقیه باشد راه را گم نمی‌کنیم اما در غیر این صورت به مقصود نمی‌رسیم. 

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به عملکرد نسل‌های اول انقلاب در تحقق انقلاب اسلامی افزود: شما آینده‌سازان ایران باید با هوشیاری از این نعمت باارزش محافظت کنید، و شکرگذار کسانی باشیم که این موهبت الهی  را در اختیار ما قراردادند.

مسیب زاده در ادامه تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تا امروز در برابر زورگویان جهان ایستاده‌ایم و ازاین‌پس هم در این راه ثابت‌قدم می‌مانیم، زیرا دشمن بیشتر از توان نظامی ما از اتحاد و همدلی مردم ما واهمه دارد. 

وی افزود: در ایام شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، همه دیدیم که ده‌ها میلیون نفر در شهرهای مختلف در مراسم تشییع او شرکت کردند، همین اتحاد بین مردم چشم دشمن را کور می‌کند.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌ و پرورش ادامه داد: امروز با اجرای برنامه‌های ارزشمند ثابت کردید که اعتماد به جوانان نتیجه خوبی را به دنبال دارد، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب بیش از ۳۲ بار از لفظ جوان و نوجوان استفاده کرده‌اند و در بخش‌های مختلف این بیانیه به شما امید بسته‌اند.

مسیب زاده در پایان خاطرنشان کرد: آینده انقلاب اسلامی در دستان شماست و ان‌شاءالله از این فرصت به‌خوبی استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید :